Uzaicinājums uz ekonomikas valsts olimpiādi!

Šodien VISC mājas lapā (http://visc.gov.lv/saturs/olimpiades/info.shtml#mart19) ir publicēta informācija par skolēniem, kuri ir uzaicināti piedalīties ekonomikas 13.valsts olimpiādē, kura notiks 23.martā Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē, Rīgā.

Priecājamies, ka uzaicināto dalībnieku vidū ir arī mūsu skolas pārstāvis Henrijs Jaudzems (11.b klase). Sveicam Henriju un viņa skolotāju Mārīti Skrabutenu!

Vēlam veiksmi un panākumus arī valsts posmā!

Metodiskajā pasākumā „Es daru tā…”

Es daru tā..., Pļaviņu novada ģimnāzijaI. Seipule, direktora vietniece izglītības jomā

Pavasara brīvdienas ir laiks, kad skolēni atpūšas un uzkrāj spēkus nākamajam darba cēlienam, bet pedagogi aktīvi izglītojas, dalās pieredzē, gūst jaunas atziņas un ierosmes savam turpmākajam darbam.

13. martā, otro gadu pēc kārtas, mūsu skolā notika pedagogu labās prakses popularizēšanas pasākums „Es daru tā…”, kura ideja savulaik tika aizgūta no kolēģiem Vecumniekos. Arī ESF projekts „Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos”, kurā ir iesaistījušies arī daudzi mūsu skolas skolotāji, noteikti ir aktualizējis pedagogu pieredzes apkopošanas nepieciešamību, rosinājis dalīties tajā un mācīties vienam no otra.

Šogad „Es daru tā…” noritēja divās kārtās. Vispirms skolotāji savu pieredzi prezentēja sekcijās, pēc tam vismaz viens izvirzītais pārstāvis no katras sekcijas uzstājās visu skolotāju kopīgā sanāksmē.