Starpnovadu ģeogrāfijas olimpiādē un ekonomikas olimpiādē

Ir veiksmīgi noslēgušās vēl divas Kokneses un Pļaviņu starpnovadu olimpiādes.

21.februārī notika 2.posma olimpiāde ģeogrāfijā 10.-12.klasei. Šajā olimpiādē Sergejs Nikaļuks (11.b kl.) ieguva 3.vietu. Olimpiādē startēja arī Lelde Maškova (10.kl.), Dagnija Kiseļeva (10.kl.), Katrīna Bērziņa (10.kl.), Līga Āboliņa (10.kl.) un Henrijs Jaudzems (11.b kl.).
Paldies dalībniekiem un skolotājai Līgai Rozenbergai!

24.februārī notika 2.posma olimpiāde ekonomikā 10.-12.klasei. Sveicam Henriju Jaudzemu (11.b kl.) ar izcīnīto 1.vietu un Kristapu Blitsonu – ar 2.vietu. Šajā olimpiādē mūsu skolu pārstāvēja arī Sergejs Nikaļuks (11.b k.).
Paldies skolotājai Mārītei Skrabutenai par skolēnu sagatavošanu dalībai olimpiādē!

Sacensības tautasbumbā

22. februārī Kokneses vidusskolas sporta zālē notika Aizkraukles novada sporta skolas kausa izcīņas sacensības tautasbumbā vispārizglītojošām skolām 2000.g.dz.un jaunākiem zēniem un meitenēm.

Pļaviņu novada ģimnāzijas meiteņu komanda izcīnīja 3.vietu 8 komandu starpā. Pusfinālā spēle pret Aizkraukles pamatskolas komandu tika zaudēta tikai ar viena punkta starpību. Spēlē par 3. vietu tika pieveikta Skrīveru vidusskolas komanda. Komandā spēlēja: komandas kapteine Aleksa Dauškane (4B), Enia Kaņepēja (4B), Līva Kārkliņa (4B), Samanta Seliverstova (4A), Karīna Davidova (4A), Beāte Betija Damberga (4A), Alīna Kačkāne (5A), Marta Kupča (5A), Zane Čipāne (5A).

Pļaviņu novada ģimnāzijas zēnu komanda izcīnīja 5.vietu astoņu komandu starpā. Komandā sacensībās spēlēja: komandas kapteinis: Jurģis Siliņš (5A), Kristiāns Eglītis (5B), Mārcis Lazda (4B), Markuss Gābers (4B), Vladislavs Sakovičs (4B), Kaspars Polgins (4A), Rūdis Rūciņš – Vējiņš (4A), Kristers Daiļida (4A), Artis Pumpucis (4A).