Pie mums viesojas Jelgavas un Ozolnieku novadu klašu audzinātāji

22.februārī Pļaviņu novada ģimnāzijā pieredzes apmaiņas braucienā viesojās Jelgavas un Ozolnieku novadu klašu audzinātāji, lai gūtu jaunas idejas, pieredzi savam darbam.

Semināra laikā tika sniegts muzikāli – literārs priekšnesums „Skolas blices” un skatuves runas pulciņu dalībnieku izpildījumā, sniegts priekšstats par skolu, tās iespējām, sasniegumiem, nākotnes vīzijām, skolēnu līdzpārvaldes darbu, skolas tradīcijām un rīkotajiem pasākumiem. Pļaviņu novada ģimnāzijas klašu audzinātāji dalījās pieredzē ar saviem veiksmīgākajiem piemēriem klases audzināšanas stundu organizēšanā vai klašu pasākumu organizēšanā. Viesi tika iepazīstināti ar karjeras izglītības organizēšanu mūsu skolā.

Paldies par atbalstu semināra organizēšanā un vadīšanā: Gintam Balodim, Silgai Stučkai, Armandai Lasmanei, Inetai Bicālai, Sandrai Fišmeistarei, Olitai Onckulei, Ivetai Krastiņai, Diānai Valdemārei, „Skolas blices” un skatuves runas pulciņa dalībniekiem un skolas tehniskajam personālam.

Direktora vietniece izglītības jomā audzināšanas darbā L.Ivanova