Izglītojoša nometne skolēniem “Zaļā nakts”

Zaļā nakts Lai izglītotu jauno paaudzi, kas spētu rūpēties par Zemeslodes veselību, Latvijas Zaļais punkts organizē misiju-sacensību „Zaļā nakts” un meklē skolēnus – 200 planētas glābējus.

Misija norisināsies 2012.gada 9.martā Siguldā un 23.martā Gulbenē.

Vienas nakts piedzīvojumu misija skolēniem “Zaļā nakts” ir izglītojošas sacensības skolēniem par vides jautājumiem.

Vispirms komandas aizraujošās un interesantās darbnīcās tiks sagatavota misijai. Piecās darbnīcās zinoši vides speciālisti sniegs zināšanas par tēmām, kuras svarīgi izprast ikvienam planētas glābējam. Katrs komandas dalībnieks apgūs vienu tēmu.

Pēc tam komanda apvienosies, lai iegūtās zināšanas un prasmes piedzīvotu, pārdzīvotu un pielietotu misijā. Nometnē komandas sacentīsies par erudītākās, zinošākās, zaļāk domājošās un saliedētākās komandas titulu. Kopumā norisināsies divas nometnes – 9. martā Siguldā un 23. martā Gulbenē.

Darbnīcas un eksperti

„Vairāk kā sestā daļa Baltijas jūras jau ir mirusi – kas notiks rīt?” (vadītājs: Pasaules Dabas Fonda Ūdens programmas vadītājs Ingus Purgalis);
„Vai mēs visi esam LOHAS?” (vadītāja: Latvijas Zaļā punkta Mārketinga un komunikācijas projektu vadītāja Rita Bubina);
“Ekodzīve: svešvārds, jaunākā mode vai iespēja izdzīvot?” (vadītāja: žurnāla „Vides Vēstis” galvenā redaktore Anitra Tooma);
„Vai Tu esi gatavs dzīvei mežā?” (vadītājs: āra dzīves apmācību centra „Pelēkais Vilks” instruktors Nils Klints);
„Vai šokējoša reklāmas kampaņa spēj mainīt cilvēku uzvedību? (9.martā vadītāja: reklāmas aģentūras MOOZ Klientu servisa vadītāja Vita Gaisma) vai „Vai vides žurnālisti izglābs pasauli?” (23. marta vadītājs: žurnālists, raidījuma „Sastrēgumstunda” vadītājs Gundars Rēders).

Balvas

Katrā no „Zaļās nakts” nometnēm uzvarētājkomanda balvā saņems 250 Ls dāvanu karti kopīgam ceļojumam no Latvijas Zaļā punkta. 2. un 3. vietas ieguvēji saņems veicināšanas balvas.

Vairāk informācijas šeit.

Mūzu akadēmija

Mūzu akadēmija Latvijas Kultūras akadēmija aizsāk jaunu projektu un 3. martā piedāvā interesentiem lekciju un radošo nodarbību platformu MŪZU AKADĒMIJA.

Tā kā Latvijas Kultūras akadēmija šogad nepiedalās izglītības izstādē „Skola”, laipni aicinām jūsu skolas topošos absolventus apciemot mūs klātienē, iepriekš piesakoties un 3. martā apmeklējot kādu no piedāvātajām nodarbībām, kas sniegs ieskatu bakalaura studiju virzienos, kuros LKA uzņems studentus 2012. gada vasarā.

Par cik nodarbības ir bez maksas un vietu skaits tajās ir ierobežots, būsim pateicīgi, ja parūpēsieties, lai šī informācija iespējamos interesentus sasniegtu pēc iespējas ātrāk, tādējādi dodot viņiem iespēju pieteikties pēc iespējas laicīgāk un būt to cilvēku vidū, kas 3. martā varēs piedalīties nodarbībās. Pieteikšanās līdz 23. februārim.

Vairāk informācijas šeit.