Atskats uz akciju „Diena bez smēķēšanas”

15.decembrī mūsu skolā norisinājās akcija „Diena bez smēķēšanas”.

Skolas pirmajā stāvā tika izlikts plakāts, kurā katrs varēja atrast sev noderīgu un reizē pamācošu informāciju par nesmēķēšanu. Tajā pašā laikā foajē skolēni varēja apskatīt prezentāciju, kurā smēķēšana bija parādīta no biedējoša skatupunkta.

Laikā no pirmās līdz ceturtajai stundai 2.stāvā norisinājās aktivitātes: 2.stāva foajē varēja likt mozaīku, tumšajā gaitenī bija viktorīna un balonu pūšanas konkurss „Labākā plauša”. Bija arī iespēja nofotografēties īpašajā foto stūrīti, kas atradās 312.kabinetā.

Ikviens, kurš piedalījās aktivitātēs, balvā saņēma konfektes, kas pavisam noteikti ir labāk nekā cigaretes.

Aktivitātē „Labākā plauša” vislabāko rezultātu uzstādīja – Zintis Glods 12.a (3:07 sekundes) un Edgars Zaleskis 12.a (4:06 sekundes).

Ceram, ka varbūt kādam šī diena bez smēķēšanas bija noderīga. It īpaši jaunākajiem skolēniem, kuri, iespējams, smēķēšanas piemēru ņem no apkārtējiem. Esi stilīgs – nesmēķē!

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu