Latviešu valodas olimpiādē skolā – pulka dalībnieku!

Pirms pašiem Ziemas saulgriežiem, 21. decembrī, mūsu skolā notika latviešu valodas olimpiāde 8., 9. un 11., 12. klasēm. Šogad tajā piedalījās kupls dalībnieku pulks: 8., 9. klašu grupā bija 10 dalībnieku, 11., 12. klašu grupā – 11.

Skolēniem bija jāparāda gan zināšanas gramatikas jautājumos, gan prasmes pielietot šīs zināšanas praksē, gan jāatklāj sava erudīcija un radošums.

8., 9. klašu grupā 1. vieta – Ievai Skrabutenai(55 punkti no 70 iegūstamiem),
2. vieta – Ildzei Vīksnai (48 punkti),
3.vieta – Aleksandrai Deļikatnajai(46 punkti).
Atzinības ieguvuši Jogita Kiseļeva(43 punkti), Miks Vilkaplāters(41 punkts) un Juris Brūniņš (40 punkti).

11., 12. klašu grupā 1. vieta – Diānai Valdemārei(33, 5 punkti no 36 iegūstamiem),
2. vieta – Zanei Priedei, Jogitai Kupčai(26, 5 punkti),
3. vieta – Lindai Gregersonei, Lorēnai Višņakovai, Karīnai Zagorskai(26).
Atzinību ieguvis Elvijs Zālītis(25, 5 punkti).

Latviešu valodas skolotājas pateicas visiem olimpiādes dalībniekiem par atsaucību, priecājas par skolēnu cieņas un mīlestības pilno attieksmi pret savu valodu, plašo redzesloku.

Novēlam mūsu skolēniem veiksmīgu startēšanu starpnovadu latviešu valodas olimpiādē janvārī un februārī, ziemas priekiem piepildītu atpūtu brīvdienās un veiksmīgu Jauno gadu!

Latviešu valodas un literatūras MK vadītāja V.Rulle

Atskats uz akciju „Diena bez smēķēšanas”

15.decembrī mūsu skolā norisinājās akcija „Diena bez smēķēšanas”.

Skolas pirmajā stāvā tika izlikts plakāts, kurā katrs varēja atrast sev noderīgu un reizē pamācošu informāciju par nesmēķēšanu. Tajā pašā laikā foajē skolēni varēja apskatīt prezentāciju, kurā smēķēšana bija parādīta no biedējoša skatupunkta.

Laikā no pirmās līdz ceturtajai stundai 2.stāvā norisinājās aktivitātes: 2.stāva foajē varēja likt mozaīku, tumšajā gaitenī bija viktorīna un balonu pūšanas konkurss „Labākā plauša”. Bija arī iespēja nofotografēties īpašajā foto stūrīti, kas atradās 312.kabinetā.

Ikviens, kurš piedalījās aktivitātēs, balvā saņēma konfektes, kas pavisam noteikti ir labāk nekā cigaretes.

Aktivitātē „Labākā plauša” vislabāko rezultātu uzstādīja – Zintis Glods 12.a (3:07 sekundes) un Edgars Zaleskis 12.a (4:06 sekundes).

Ceram, ka varbūt kādam šī diena bez smēķēšanas bija noderīga. It īpaši jaunākajiem skolēniem, kuri, iespējams, smēķēšanas piemēru ņem no apkārtējiem. Esi stilīgs – nesmēķē!