Aicinājums uz koncertu

Klašu vizītkartes ’2011

Klašu vizītkartes, Pļaviņu novada ģimnāzija, 2011

Interešu izglītības pulciņi 2. semestrī

Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēnu vēlmes interešu izglītības pulciņiem 2011./2012.m.g. 2.semestrim:

1. Distanču slēpošana
2. Vispārējā fiziskā sagatavotība
3. Tautasbumba
4. Basketbols zēni/meitenes
5. Handbols
6. Vieglatlētika un fizisko īpašību attīstība
7. Koriģējošā vingrošana
8. Aerobika
9. Futbols
10. 1.-4.kl. koris
11. Tautas deju kolektīvi visām vecuma grupām
12. Jaunais ķīmiķis
13. Šaha pulciņš
14. Runāsim raiti! 2.klasēm (vecāku ierosinājums)
15. Skolas muzejs
16. Matemātikas pulciņš
17. Sākumskolas ansamblis
18. Jauktais koris
19. Vokāli instrumentālais ansamblis
20. Skatuves runas pamati
21. Skatuves runas pulciņš
22. Ansambļa pulciņš pamatskolā
23. Mākslas pulciņš
24. Svešvalodu pulciņš (franču, itāļu, spāņu)
25. Pamatskolas koris
26. Kulinārijas pulciņš
27. Rokdarbu pulciņš
28. Datorgrafikas pulciņš
29. Teātra pulciņš
30. Florbola pulciņš
31. Tehniskās grafikas pulciņš
32. Ekonomikas pulciņš
33. Volejbola pulciņš

Interešu izglītības programmas 2011./2012. m.g. 2. semestrim iesniegt skolas kancelejā līdz 2011. gada 30. decembra plkst.13.00.

Interešu izglītības programmu veidošanas pamatprincipi.

Basketbola sacensībās

Novembrī un decembrī notika Aizkraukles novada sporta skolas kausa izcīņas sacensības basketbolā. 24.novembrī Aizkraukles ģimnāzijas sporta zālē spēkiem mērojās skolu viduskolas komandas.
Pļaviņu novada ģimnāzijas vidusskolas komanda, kurā startēja Henrijs Knodze, Kristaps Blitsons, Edvīns Dravnieks, Henrijs Jaudzems, Mareks Zenfs, Kaspars Lotuhovs, Norberts Edijs Mickevičs, Vladislavs Parfjonovs, Artūrs Saulītis, Gvido Sirmais sacensībās izcīnīja 3. vietu. Pirmajā spēlē tika pieveikta Kokneses vidusskolas komanda, bet zaudējumi tika piedzīvoti spēlēs pret Skrīveru vsk. komandu un Aizkraukles ģimnāzijas basketbola komandu.

8.decembrī Kokneses vidusskolas sporta zālē notika Aizkraukles novada sporta skolas kausa izcīņas sacensības basketbolā pamatskolām. Sacensībās piedalījās septiņu skolu zēnu komandas.
Pļaviņu novada ģimnāziijas pamatskolas komanda pārliecinoši uzvarot četrās spēlēs izcīnīja 1.vietu un sacensību kausu. Komandā spēlēja Arnolds Arnītis, Staņislavs Molčanovs, Vladislavs Parfjonovs, Norberts Edijs Mickevičs, Artūrs Saulītis, Gvido Sirmais, Miks Vilkaplāters.