Skolas Kārtības un vides ministrija aicina

Auseklītis Tuvojoties valsts svētkiem, neviļus aizdomājamies par šo vārdu jēgu, uzdodot jautājumu, kas ir patriotisms, kā to ieaudzināt. Pagātne – tagadne – nākotne, būtiskākie vēstures notikumi, zīmes un simboli katram laikam un paaudzei ir savi.

Auseklis latviešu folklorā simbolizē rīta zvaigzni, gaismas uzvaru pār tumsu, kā arī tas ir bijis atmodas simbols visos laikos. Šī zīme ir kā aicinājums tautai nepadoties un neaizmirst savas saknes, latvju tautas vēsturi, tās folkloru un tiekties pēc zināšanām, un saglabāt pašcieņu!

Skolas Kārtības un vides ministrija aicina 5. – 12. klašu skolēnus rotāt skolu ar auseklīšiem par godu Latvijai!

Darba formāts – 40 cm x 40 cm.
Izpildes tehnika – krāsots, līmēts, pīts, kolāža, cita tehnika pēc izvēles.
Darba nodošanas laiks – 2011.gada 9. novembris skolas Kārtības un vides ministrei V. Perecai vai skolas bibliotēkā.

Iedegsim zvaigzni arī katrs savā sirdī!

Latste 2011