Pasniegta Tāļa Bērča piemiņas balva un stipendija

Aldis Lazda, Andrejs Vasiļjevs Sabiedrība Tilde paziņo ka par šā gada Tāļa Bērča balvas laureātu un stipendijas saņēmēju kļuvis Pļaviņu novada ģimnāzijas informātikas skolotājs Aldis Lazda. Balvu un stipendiju 1000 latu apmērā ik gadu piešķir vienam informātikas skolotājam Latvijā.

Aldis Lazda ir Pļaviņu novada ģimnāzijas direktora vietnieks IT jomā, informātikas un programmēšanas pamatu skolotājs, un viņa kandidatūru balvai izvirzīja Pļaviņu novada ģimnāzijas vadība.

Tāļa Bērča piemiņas balvu sabiedrība Tilde piešķir jau ceturto gadu pēc kārtas. Balvas mērķis ir godināt un atbalstīt to informātikas skolotāju turpmāku aktīvu darbību un izglītošanos, kuri devuši lielu ieguldījumu gan savu skolēnu informātikas zināšanu paplašināšanā, gan informātikas attīstībā Latvijā.

Tildes valdes priekšsēdētājs Andrejs Vasiļjevs: „Esam priecīgi turpināt tradīciju un pasniegt balvu konferencē LatSTE, kur pulcējas skolotāji un skolu tehnoloģiju entuziasti no visas Latvijas. Viņi palīdz skolēniem kļūt par radošiem zināšanu sabiedrības dalībniekiem, jo tieši zināšanas ir Latvijas attīstības pamats.“ Informātikas skolotājus balvai varēja pieteikt pašvaldību izglītības pārvaldes, skolas vadība, kolēģi un skolēni. Kandidāti tika vērtēti pēc ieguldījuma savas skolas IKT apmācības līmeņa celšanā un skolas vispārējā datorizācijā, informācijas sabiedrības veidošanā sava novada vai Latvijas mērogā un pēc radošas pieejas IKT apmācībā.

Avots: tilde.lv