Panākumi stratēģijas simulācijas spēles finālā

No 21. līdz 23.oktobrim Rīgā notika Valsts policijas projekta “Jaunieši pret narkotikām” ietvaros organizētā reģionālo stratēģijas simulācijas spēļu noslēdzošā kārta jeb finālspēle, kurā piedalījās piecu reģionu 2010./2011.mācību gada posma uzvarētājkomandas – Gulbenes novada valsts ģimnāzijas, Valmieras 5. vidusskolas, Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas, Saldus Profesionālās vidusskolas, Varakļānu vidusskolas, Rekavas vidusskolas, Misas vidusskolas, Rīgas Ostvalda vidusskolas, jauktā Rīgas reģiona komanda un arī Pļaviņu novada ģimnāzijas komanda.

Mūsu skolas dalībnieki – Linda Gregersone, Ieva Krastiņa, Alise Jermakova, Jānis Škapars, Mārtiņš Zemturis – skolotājas Olitas Onckules vadībā spraigā sacensībā izcīnīja godpilno trešo vietu.

Sveicam mūsu komandu un priecājamies par lieliskajiem panākumiem!

Šeit var noskatīties sižetu (kr.val.) par finālspēli.