Tetra pak sulu spēle

tetra_pak Sākot ar oktobri, Tetra Pak uzsākusi interaktīvo Tetra Pak sulu paku spēli www.istasula.lv, kurā aicinātas piedalīties visas Latvijas skolas. Tetra Pak sulu paku spēles mērķis ir izglītot sabiedrību un veicināt atkritumu šķirošanu skolās.

Interaktīvā spēle norisināsies līdz 2011.gada 11.decembrim, un tās laikā klašu komandām būs uzdevums – sacensties savā starpā, sakrājot pēc iespējas vairāk sulu, nektāru un sulu dzērienu Tetra Pak iepakojumus.

Skolēnu līdzpārvaldes aktualitātes

Skolēnu līdzpārvalde D. Valdemāre, skolēnu līdzpārvaldes prezidente

Ir aizvadīts pirmais rudens mēnesis. Šķiet, tik tikko visi skaisti stāvējām 1.septembra līnijā, ģērbušies svinīgās, melni baltās formās, ārā spīdēja saule un nekas neliecināja par rudens tuvošanos. Nu lapas jau sākušas dzeltēt un katrs skolēns, iegrimis savā mācību ritmā, var tikai sapņot par nākamajām brīvdienām.

Līdzpārvalde, beidzot iejutusies jaunajos amatos, lēnām, taču apzinīgi uzsākusi savu darbību. Ir aizvadīts jau pirmais nopietnais pasākums – Skolotāju diena, arī Olimpiskā diena noritējusi godam, desmito klašu skolēni iesvētīti vidusskolēnu statusā, tagad tik jāsteidz izdarīt vēl nepadarītie darbi par septembra mēnesi un jāķeras klāt pie jauniem.

Oktobrī paredzēts pasākums sākumskolas skolēniem, konkurss ģimnāzistiem, basketbola turnīrs 5. – 9. klasēm un dažādas citas aktivitātes. Taču lēnām tuvojas mūsu valsts svarīgākajiem notikumiem bagātais mēnesis novembris. Šajā mēnesī paredzēta nu jau par tradīciju kļuvusī ierindas skate 5.–12. klasēm, Lāčplēša dienas un Latvijas Republikas proklamēšanas dienas svinības. Par godu šiem pasākumiem, tiks rīkotas daudzas aktivitātes, gan mūsu novada, gan Latvijas mērogā.

Mūsu valsts Aizsardzības ministrija, katru gadu cieņā un pateicībā, sūta svētku sveicienus mūsu valsts karavīriem, kuri atrodas pasaules karstākajos punktos, pildot savu miera misiju. Pagājušo gadu šis sveiciens tika rīkots kā konkurss valsts mērogā, kurā piedalījās arī mūsu skolēni un ieguva apbalvojumus un vietas (Katrīna Bērziņa, Valērija Maruščaka, Artis Arnītis).