Nedēļas darba plāns, 3.-7. oktobris

Skolā dežūrē 11.a klase

Pirmdiena, 3.oktobris

Otrdiena, 4. oktobris
10.50 Skolēnu līdzpārvaldes MK sanāksme 14.kab.
10.50 Zinātniskās padomes sanāksme 209.kab.
12.00 Administrācijas sanāksme 110.kab.
15.15. Klašu audzinātāju MK sanāksme 209.kab.
18.00 Skolas padomes sanāksme
“Latvijas un pasaules vēsture” skolotāju MA vadītāju seminārs Rīgā (I.Krastiņa)

Trešdiena, 5.oktobris

Ceturtdiena, 6. oktobris
Ķīmijas skolotāju MA vadītāju seminārs Rīgā (M.Siliņš)
Vizuālās mākslas skolotāju seminārs Rīgā (A.Rogāle)
Līdzdalība balsošanas sistēmas nodrošināšanā (A.Lazda, L.Ivanova)

Piektdiena, 7. oktobris
14.20 Skolēnu dežūru nodošana – pieņemšana (11.b un 10. klases) 217.kabinetā
Latvijas Matemātikas skolotāju asociācijas konference Siguldā (piedalās matemātikas skolotāji)

3.–7.10. Lasīšanas veicināšanas pasākumi sākumskolai „Mana pirmā bibliotēka”.

Olimpiskā diena ģimnāzijā

Olimpiskā diena 2011 Pļaviņu novada ģimnāzijā Piektdien, 30. septembrī, visā Latvijā notika Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) rīkotā Olimpiskā diena 2011. Tā sākās pulksten 10:00 ar radio SWH tiešraidē translēto rīta vingrošanu, kurā vienlaikus iesaistījās vismaz 38 000 skolēnu četrdesmit astoņās pasākuma norises vietās, bet vēl vairāki tūkstoši Latvijas iedzīvotāju spēja pašorganizēties un piecas minūtes vingrot savās darba vietās vai izglītības iestādēs.

Par Latvijas Olimpiskā komitejas piešķirtajām 22 biļetēm uz hokeja spēli un “olimpisko” hanteli ģimnāzijas klases 12 stacijās sacentās basketbola soda metienos, handbola metienos, futbola sitienos vārtos, pārvietošanās pa vingrošanas solu, šautriņu mešanā mērķī, auklas ripināšanā, pretstafetē, veiklības braucienā ar skrejriteni, lidmašīnas konstruēšanā, tenisa bumbiņas metienos ar precizitāti apļa mešanā uz degunradža, tāllēkšanā no vietas. Tika vērtēti klašu kopējie rezultāti, kā arī klašu organizētība, noformējums.

Kopvērtējumā četras klases – 2.b, 6.b, 10. un 11.b – bija ļoti līdzvērtīgas. Uzvarētājs tika izšķirts izlozē. Izlozē veiksmīgākā bija 11.b klase, kurai arī bija augstvērtīgākie sportiskie rezultāti, taču ne 6.b, ne 2.b, ne 10., ne arī citas klases neatpalika aizrautībā un cīņas sparā!

Paldies visiem olimpiskās dienas dalībniekiem par olimpiski sportisko garu un degsmi!

Jaunsardze pārgājienā

Iesvētības 2011 bildēs (1/5)

Pirmā diena.

Iesvētības 2011 bildēs (2/5)

Otrā diena.

Iesvētības 2011 bildēs (3/5)

Trešā diena.

Iesvētības 2011 bildēs (4/5)

Ceturtā diena

Iesvētības 2011 bildēs (5/5)

Piektā diena

Te apraksts, kas kurā dienā notika.