Aija Rogāle – Eiropas veterānu sporta spēļu laureāte

Latvijā jau rudens, bet Itālijā vēl bija īsta vasara ar 31 grādu karstumu, kad no 10. līdz 20.septembrim Lignano pilsētā pie Adrijas jūras notika Eiropas veterānu sporta spēles daudzos sporta veidos – vieglatlētikā, triatlonā, orientēšanās, karatē, vindsērfingā, pludmales volejbolā, airēšanā, sporta dejās un citos. Spēlēs piedalījās 61 tautību pārstāvji, arī no Austrālijas, Brazīlijas un citām vietām ārpus Eiropas, kopā 4108 dalībnieki.

Sacensībās piedalījās arī ģimnāzijas vizuālās mākslas, kultoroloģijas un tehniskās grafikas skolotāja Aija Rogāle, Latvijas valsts komandu pārstāvot vieglatlētikas sacensībās 5000m soļojumā stadionā un 10 km šosejā. Līdzdalība sacensībās vainagojās ar panākumiem – bronzas medaļas abās distancēs S40 grupā. Malacis!

Attēlos – apbalvošanas pasākumā kopā ar Itālijas un Krievijas pārstāvēm un pie spēļu centra – fonā augu kompozīcija spēļu emblēmas izskatā.

Dzejas dienu pasākumā “Veltījums Latvijai”

Pļaviņu novada ģimnāzijas filiālē Odzienā pie Ausekļa ozola notika dzejas dienu pasākums “Veltījums Latvijai”, kurā filiāles skolēni un skolotāji tikās arī ar žurnālistu, publicistu Daini Īvānu.

Ziedu kompozīciju “Latvju raksti” veidošana

15. un 16.septembrī Pļaviņu novada ģimnāzijas filiāles Odzienā zālājā notika ziedu kompozīciju “Latvju raksti” veidošana.

Izveidota Pļaviņu novada pedagogu profesionālās darbības novērtēšanas komisija

ESF ES IZM

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ

Pļaviņu novadā ar Pļaviņu novada domes priekšsēdētājas G. Žildes rīkojumu Nr.3-3/115 no 05.09.2011., pamatojoties uz 2009.gada 1.septembra MK noteikumu Nr.998 ”Noteikumi par darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība” papildinājuma 1.2.2.1.5.apakšaktivitāti „Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos” 15.punktu un citiem spēkā esošiem normatīvajiem aktiem, ar Pļaviņu novada domes priekšsēdētājas G. Žildes rīkojumu Nr.3-3/115 tika izveidota Pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas Pļaviņu novada komisija (turpmāk tekstā – novada komisija).