Jaunsardze aicina uz pārgājienu

Humanitātrā akadēmija jauniešiem

HAJ Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes Jauniešu interešu izglītības skola „Humanitārā akadēmija jauniešiem” (HAJ) aicina Latvijas jauniešus pieteikties apmācībai programmā „Latvijas jaunatnes intelekts Latvijas nākotnei”!

Mācības akadēmijā sāksies no 8. oktobrī. Nodarbības notiks vienu reizi mēnesī, sestdienās. Pieteikumi tiek gaidīti gada 6. oktobrim. Tie jāsūta uz e-pasta adresi llkk@du.lv. Pieteikumā jānorāda vārds, uzvārds, skola, klase un kontaktinformācija.

Par katru HAJ apmācību gadu un vairāk nekā 50 procentiem apmeklētu nodarbību jaunieši saņem sertifikātu. Tas sniedz priekšrocību – 10 papildus punktus stājoties DU Humanitārās fakultātes studiju programmās.

Vairāk informācijas www.du.lv.

Atbalstām savējo

Savējais - Didzis Pļaviņu novada JIC „Ideja” uzsāk jaunu iniciatīvu – informācijas ciklu plašsaziņas līdzekļos par Pļaviņu novada jauniešu aktivitātēm Latvijā un ārpus valsts robežām. Esam pārliecinājušies, ka mūsējie ir zinoši un ļoti darbīgi cilvēki, vada skolēnu un studentu līdzpārvaldes, izstrādā un realizē dažādu mērogu projektus, strādā nozīmīgos uzņēmumos, ir brīvprātīgie, ir brīnišķīgi ģimenes cilvēki, vienīgi mums trūkst informācijas.

Pirmais jaunietis, par kuru pastāstīt, Didzis Bardovskis.