Iesvētības 2011

Zvērests Piektdiena. Vienkārši piektdiena – veltam laiku zināšanu ieguvei un klases biedru iepazīšanai.

18.00 svinīgs darba nedēļas noslēgums.

Čekpoints Ceturtdiena. Čekpoints

Dienas garumā – kontrolpunktu meklēšana skolas telpās par tēmu SKOLA.

Pēc stundām – Skolas taka (ar mājas darbu)

Lai izdevusies diena!

Iesvētības - ZoodārzsTrešdiena. Zoodārzs.

10to ierašanās skolā iepriekš izlozētā dzīvnieka tēlā (atbilstoša maska, tērps, aksesuāri, u.c. piederumi).

Tiek dota vienreizēja iespēja pārvietoties pa skolu tā, kā to dara izvēlētais zvērs (līst, rāpot, lekt, lāčot, gulēt,…) un kontaktēties, izmantojot sava dzīvnieka vajadzīgo skaņu kombināciju (rukšķēšanu, čiepstēšanu, šņākšanu, pīkstēšanu,…), ievērojot attiecīgos decibelus.

10.50 pulcēšanās uz zoo-foto skolas dārzā.

Pēc stundām – Skolas taka.

Vērotājiem no malas – esiet iecietīgi pret dzīvajām radībām un to radīto troksni!

Iesvētības 2011 - Labdarības diena Otrdiena. LABDARĪBAS DIENA

8.15 pulcēšanās skolas 1.stāva vestibilā darba piederumu saņemšanai.

Dienas aktivitāte – visas dienas garumā grupās pa 2-3 muzicējot, kustoties, dejojot, rādot pantomīmu, lasot dzeju vai kā citādi ieinteresējot publiku, vākt ziedojumus.
Nedrīkst darboties sākumskolas ”teritorijā” un skolas ēdnīcā!

15.20 sporta diena skolas stadionā (arī lietus gadījumā). Ierašanās smērēšanai paredzētās drēbēs un apavos.

Lai izdodas!

Mežstrādnieku diena Pirmdiena. MEŽSTRĀDNIEKU DIENA!

Nepieciešamie obligātie aksesuāri tēmas ietvaros – gumijas/darba apavi, atbilstoša galvassega, darba cimdi un spainis, kur salikt mācību piederumus.

8.00 10to pulcēšanās pie skolas parādes durvīm pilnā ekipējumā iedvesmas saņemšanai
10.50 fotosesija ar darbarīkiem, pulcēšanās skolas dārzā
12.10 pusdienu pauze pie dabas krūts, pulcēšanās skolas iekšpagalmā

Lai izdodas pieskaldīt vajadzīgo kubatūru!!!