Ielu vingrošanas sacensības

Valsts pārbaudes darbu grafiks

VISC Valsts pārbaudes darbu norises grafiks Pļaviņu novada ģimnāzijas 3. un 6. klases izglītojamajiem

Valsts pārbaudes darbu norises grafiks Pļaviņu novada ģimnāzijas 9.klašu izglītojamajiem

Valsts pārbaudes darbu norises grafiks Pļaviņu novada ģimnāzijas 11., 12. klašu izglītojamajiem

Karjeras stundas pasākums sākumskolā

21. aprīlī skolā notika karjeras stundas pasākumi 1.b, 4.a un abām trešajām klasēm. Skolā ieradās 4 viesi, kuri mazos interesentus iepazīstināja ar savu profesiju un atbildēja un neskaitāmiem viņu jautājumiem.

Pie 1.b klases viesojās Ingus Krasovskis. Ingus ir Pļaviņu novada VUG komandieris. Viņš pastāstīja par savu profesiju – kā var kļūt un kā viņš kļuva par ugunsdzēsēju. Mazajiem pirmklasniekiem bija ļoti interesanti klausīties. Bērni izrādīja lielu interesi par ugunsdzēsēja profesiju. Tika uzdoti daudzi jautājumi. Bērni drīzumā dosies pie Pļaviņu ugunsdzēsējiem ciemos, lai apskatītu ugunsdzēsēju mašīnas un visu aprīkojumu. Karjeras stundas beigās Ingus izdalīja bukletus, kur var iepazīties ar drošības noteikumiem, kā rīkoties ugunsgrēka nelaimes gadījumā. Karjeras stunda bija izdevusies, tā patika gan mazajiem, gan pašam ugunsdzēsējam.