Darba piedāvājums vidusskolēniem vasarā

Mežmalas vikings SIA “A.A.Mežmalas” aicina pievienoties “Latvju spīķera” komandai administratores palīdzi vai palīgu. Ir 2 vakances. Darbs uz pusslodzi.

CV un motivācijas vēstule jānosūta līdz 11. maijam uz e-pastu info@mezmalasvikings.lv

Vairāk informācijas 1. stāva foajē pie durvīm, kas ved uz tumšo gaiteni.

Streetball sezonas atklāšana

Gada Zvaigzne 2011

29. aprīlī ģimnāzijā notika pasākums „Gada Zvaigzne 2011”. Dažādu apstākļu, steigas un nepārbaudītu tehnisko problēmu dēļ pasākums nenoritēja kā tam vajadzētu būt.

Es, skolēnu līdzpārvaldes Kultūras ministre, savā vārdā vēlos atvainoties visiem pasākuma dalībniekiem, kā arī tiem cilvēkiem, kuru vārdi tika nepareizi uzrakstīti vai bildes nepareizi ievietotas video.

Tātad. „Gada Zvaigzne 2011” nominācijas:
Gada skolotājs ar IT zināšanām – Aldis Lazda
Gada solīdākais skolotājs – Velta Rulle
Gada izpalīdzīgākais skolotājs – Armanda Lasmane
Gada atsaucīgākais skolotājs – Aiva Siliņa
Skolotājs „pūķis” – Iveta Krastiņa
Gada jautrākais skolotājs – Gints Balodis
Gada tehniskais darbinieks – Paulis Bogdans
Gada jautrākais skolēns – Dāvis Savičs
Gada izpalīdzīgākais skolēns – Andrejs Sīmanis
Gada atsaucīgākais skolēns – Renāte Lūciņa
Gada gudrākais skolēns – Dīna Zariņa
Gada „kačaks” – Aleksandrs Krasutins
Gada pīpmanis – Mairis Gavars
Gada pāris – Inga Lakstīgala un Juris Matuks

Nominantus, kuri nebija pasākumā, aicinu iegriezties 14. kabinetā un saņemt savu Gada zvaigzni.

Paldies Evijai Gulbei un Aritai Lukss par pasākuma vadīšanu!

Kultūras ministre Renāte Lūciņa

Pasākumā “Gameday”

20.aprīlī Koknesē notika Kokneses un Pļaviņu starpnovadu 5.klašu angļu valodas pasākums Gameday. Pasākumā piedalījās sešas komandas, no tām – divas no mūsu skolas. Abas mūsu komandas ieguva godalgotas vietas.

5.b klases “Rokeri” izcīnīja 2.vietu. Šajā komandā startēja: Gints Kapteinis, Paula Sondore, Laura Sēle, Džesika Nikaļuka, Ieva Seliverstova, Arina Deņisova, Daira Melbārde.

5.a klases “Pirāti” ierindojās 3.vietā. Šīs komandas panākumus kaldināja: Kristaps Krastiņš, Rainers Milsons, Elīna Kanča, Didzis Bušmanis, Andreja Fjodorova, Kristīne Činka, Melisa Ostrovska.

Sveicam skolēnus un viņu skolotājas Indru Ozoliņu un Inetu Bicālu!