“Atvērto durvju diena” Rīgas Stradiņa universitātē

2. aprīlī Rīgas Stradiņa universitātē notika “Atvērto durvju diena”, kas pulcēja skolēnus un interesentus no visas Latvijas. Šajā pasākumā varēja iegūt informāciju par RSU piedāvātajām studiju programmām, iepazīties ar RSU vadību, pasniedzējiem un studentiem, kā arī kopā ar RSU mācībspēkiem un mākslinieci Elitu Patmalnieci piedalīties eksperimentā “Vai varam kopīgi radīt mākslas darbu?”.

Pasākums bija veidots no vairākām daļām. Sākumā RSU aulā notika interesentu pulcēšanās, pasākumu atklāja RSU rektors Jānis Gardovskis. Klātesošajiem tika demonstrētas filmas par RSU un sniegta informācija par medicīnas un veselības aprūpes studijām septiņās šo virzienu fakultātēs. Pēc prezentācijas topošie studenti varēja apmeklēt universitātes telpas un iepazīties ar dekāniem, pasniedzējiem un studentiem.

Futbola turnīrs fotogrāfijās

Pilnā sparā rit skolas futbola turnīrs 9.-12. klasēm, kurā izspēlētas 18 spēles no 28.

Turnīra tabula šeit.

Jaunsardzes nodarbības