Informācija 12. klašu skolēniem

Laikraksta „Izglītība un Kultūra” 24. marta numurā ir specializēts pielikums par uzņemšanu augstskolās un profesionālās izglītības iestādēs. Ar šo informāciju varat iepazīties skolas bibliotēkā.

Karjeras koordinatore A. Lasmane

Ieskandināsim pavasari ar dziesmu

Trīs pūriņi man dziesmiņu
Ābelīšu dārziņā
Trīs dieniņas sadziedāju,
Vēl ne vāka nepacēlu.
(Latv. t.dz.)

Dziesma vieno, dziesma iepriecina, dziesma aicina un palīdz. Dziedāšanas tradīcijas mūsu skolā laiku laikos bijušas dažādas. Tās pārveidojas un dzīvo līdz pat šodienai. Pirmo reizi ģimnāzijas vēsturē šogad skolas kultūras ministrija sadarbībā ar mūzikas skolotājiem organizē konkursu „Dziedošā klase”, kurā katram klases kolektīvam ir iespēja mācīties kopā pašu izvēlētu dziesmu, kopā domāt par priekšnesumu un kopā uzstāties.

Konkursa pirmā kārta 2.–7. klasēm notiks 13. aprīlī plkst. 13.00, 8.–12. klasēm 15. aprīlī plkst. 15.15.
Konkursa otrā kārta notiks 27. aprīlī, laiks tiks precizēts.
Konkursa trešā kārta tiks iekļauta 6. maija koncertā, kas veltīts Mātes dienai.

Lai izdodas mums visiem sadziedāties un izdziedāties. Varbūt šī būs jauna skolas tradīcija – dziedāt visai klasei kopā!

Skolas līdzpārvaldes kultūras ministre Renāte Lūciņa