Dacei Langenfeldei 2. vieta fotokonkursā

No 14. līdz 20. martam risinājās fotokonkurss „Jauns skats uz vecām lietām”, kuru rīkoja SIA „Zaļā josta” sadarbībā ar vortālu www.tirailatvijai.lv un inovāciju izglītības centru „Ideja” Latvijas skolu 5.-12. klašu audzēkņiem.

Konkursa ietvaros no otrreizējām izejvielām vai sadzīvē vairs nevajadzīgām lietām bija jāizveido instalācijas, dizaina vai interjera priekšmetus, sadzīvē praktiski pielietojamus priekšmetus vai iekārtas, apģērbus vai aksesuārus, piešķirot šiem nevajadzīgajiem resursiem praktisku pielietojumu.

2. vietu šajā konkursā un iespēju bez maksas apmeklēt radošo darbnīcu ieguva ģimnāzijas 12.b klases skolniece Dace Langenfelde.

Par to, kāds bijis ceļš līdz 2. vietai, stāsta pati Dace:

“Par konkursu uzzināju no skolotājas Silgas Stučkas.

Sākotnēji pat nezināju, ar ko lai sāk. Taču nebija ilgi jāgaida, ka domas jau rosījās. Padomāju, kādus materiālus varētu izmantot un tad nu izdomāju, ka veidošu tērpu. Mana mazā māsiņa pieteicās kā modelīte.

Tad nu kādā piektdienas pēcpusdienā sabildēju tērpu un nosūtīju uz konkursu. Tālāk bija tikai jāgaida vai tikšu otrajā kārtā, vai nē.

Kad uzzināju, ka esmu tikusi otrajā kārtā, lūdzu palīdzību visiem saviem draugiem, radiem un paziņām, lai nobalso vortālā http://www.tirailatvijai.lv

LIELS PALDIES IKKATRAM, kurš balsoja! : )”