Erudīts 2011

Piektdien, 18. martā, ģimnāzijā risinājās “Erudīts 2011″ 10.-12. klašu skolēniem.

Šogad konkursā bija 3 “lielās” izmaiņas. Viena izmaiņa – konkursam ir jauns logo. Otra – šogad konkurss tika rīkots komandām. Pieteikušās bija 7 komandas, taču vīrusa dēļ viena komanda nevarēja piedalīties un 12.a klases komanda piedalījās nepilnā sastāvā.

Jaunums šogad bija arī komandu līdzjutēji un to aktivitātes novērtēšana. Šī iecere, par kuras izdošanos konkursa rīkotāji nebija droši, izvērtās par ļoti aizraujošu un azartisku. Paldies visiem aizrautīgajiem atbalstītājiem!

Un tā, rezultāti. Pārliecinoši 1. vietu konkursā ieguva 12.b klases komanda “Zaļais sardo”, iegūstot 122,75 punktus. Sīvā cīņā 2. vietu ar 104,75 punktiem izcīnīja 10.b klases komanda, 3. vietā atstājot 11.b klases komandu ar 102,25 punktiem. Ļoti nedaudz atpalika 12.a klases komanda (98,75 punkti), 11.a klases komanda (94,75 punkti) un 10.a klases komanda (88 punkti).

Atsevišķās kārtās visvairāk uzvaru – piecas – 12.b klases komandai, 2 kārtas uzvarētas 11.b komandai, pa vienai uzvarētai kārtai 10.b, 12.a un 11. klašu komandai.

Liels paldies visām komandām un to atbalstītājiem par piedalīšanos konkursā! Paldies skolotājiem par uzdevumu sagatavošanu un darbu labošanu un Andrejam Sīmanim par konkursa tehniskās puses nodrošināšanu. Un paldies konkursa atbalstītājiem – SIA “A. A. Mežmalas” un SIA “Antaris” “Saules veikals”.

Vēl tikai foto ieskats konkursā un – tiekamies nākamgad!

Šeit var paskatīt, kā gāja pagājušajā gadā.

Zinātniski pētniecisko darbu konferencē

Ceturtdien, 17.martā, Jelgavā norisinājās Zemgales reģionālā skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference – konkurss, kurā 22 sekcijās tika aizstāvēti un prezentēti 150 zinātniski pētnieciskie darbi. Kopumā konferencē piedalījās 180 dalībnieku, Pļaviņu novada ģimnāziju konferencē pārstāvēja 6 skolēni, prezentējot 4 zinātniski pētnieciskos darbus.

Atzinības par labiem rezultātiem veselības zinātnē ieguva Lelde Dudare un Jogita Kupča, bioloģijas sekcijā – Matīss Zvejsalnieks, zemes zinātnes sekcijā – Karina Zagorska un Anna Avotiņa.

Diāna Valdemāre ar zinātniski pētniecisko darbu “Vizuāli plastiskās mākslas terapijas popularitāte Pļaviņu novada ģimnāzijā” mākslas zinātnes sekcijā ieguva 1.vietu un darbs tika izvirzīts uz Latvijas 35. skolēnu zinātnisko konferenci. Diāna saņēma arī iespēju studēt LLU bez studiju maksas.

Sveicam Diānu un viņas darba vadītāju Aiju Rogāli!