Konkurss jauniešiem starptautiskā projektā

Pļaviņu novada domes Starptautiskās sadarbības komisija izsludina konkursu jauniešiem no 16 līdz 25 gadiem.

Konkursa uzdevums ir atlasīt jauniešus, kuri Itālijas pilsētā Quindici (Kvindiči) pārstāvēs Pļaviņu novadu starptautiskajā projektā European Cooperation Networks – EcoNet”.

„EcoNet” ir starptautiskas sadarbības projekts Ungārijas, Itālijas, Čehijas un Latvijas jauniešiem un tas notiks 2011.gada 4.-12.septembrī. Tajā paredzēta kultūras tradīciju pasākumi un savstarpēja iepazīšanās. Projekts tiks realizēts ar Eiropas Savienības un Pļaviņu novada domes finansiālu atbalstu.

Pļaviņu novada jaunieši, kuri vēlas piedalīties konkursā, tiek aicināti iesniegt sekojošus dokumentus:
1. Latvijas un Pļaviņu novada prezentācijas ideja (angļu valodā);
2. motivācijas vēstule;
3. CV.

Konkursa dokumentus iesniegt personiski vai elektroniski uz dome@plavinas.lv līdz 2011.gada 4.aprīlim pl. 14.00.

Papildus informāciju var saņemt ar e-pastu klavina.ilze@apollo.lv vai telefoniski 65133855

Atzinība valsts vēstures olimpiādē!

Ir noslēgusies vēstures 9.klašu 17.valsts olimpiādem, kurā savas zināšanas un prasmes bija uzaicināti pierādīt 104 Latvijas skolu devīto klašu pārstāvji. No VISC esam saņēmuši ļoti iepriecinošu ziņu, ka šajā valsts olimpiādē mūsu Līga Āboliņa (9.b) ar 70 izcīnītajiem punktiem ir ieguvusi godpilno atzinību.

Lepojamies ar Līgu un sveicam arī viņas skolotāju Ivetu Krastiņu!