“Erudīts 2011″ 6., 7. klasēm

3.martā notika konkurss „Erudīts-2011”, kurā piedalījās 21 6. un 7.klašu skolēni. Šoreiz bija savādāk kā citās reizēs,- šo klašu skolēni piedalījās individuālajos pārbaudījumos, kuros varēja pierādīt savas zināšanas Latvijas vēsturē, matemātikā, latviešu valodā un dabas zinībās, kā arī pēc dotajiem aprakstiem un attēliem skolēniem bija jāatpazīst sabiedrībā populāras personas. Daudzi veiksmīgi tika galā ar vairākiem uzdevumiem, taču bija arī tādi, kuriem lielākā daļa uzdevumu šķita pārāk sarežģīti. Rezultātā summējot iegūtos punktus, godalgotas vietas ieguva:

1. vieta – Ieva Skrabutena (7.a)
2. vieta – Renāte Djukareva (7.b)
3. vieta – Marija Mičule (7.b)
Atzinība – Laura Hāze (7.b)

Uzaicinājums uz matemātikas valsts olimpiādi (papildināts)

Uz matemātikas 61. valsts olimpiādi, kura notiks 17. un 18.martā Rīgas Valsts 1.ģimnāzijā, ir uzaicināta arī ģimnāzijas 9.b klases skolniece Dīna Zariņa un 12.b klases skolniece Baiba Vaivade.

Sveicam meitenes un viņu skolotāju Viju Miķelsoni un vēlam panākumus Rīgā!

Klašu vizītkartes, Odzienas filiāle

Nebūsim vienaldzīgi!

Skolas kārtības ministrija, protams, priecājas par klasēm un skolēniem, kuri apzinīgi veic savus pienākumus dežūras laikā, bet visvairāk mēs esam gandarīti par to, ja ikdienā, vienalga, vai nēsājam dežuranta identifikācijas kartīti, vai arī ne, mēs esam pieklājīgi un ar atbildības izjūtu izturamies pret saviem klasesbiedriem, skolasbiedriem, skolotājiem.

Diemžēl arī mūsu vidū ir tādi, kuri nespēj novērtēt to lielo darbu, ko veic mūsu skolas tehniskais personāls, mazgājot, slaukot, tīrot aiz mums piegružotos gaiteņus un savācot atkritumu urnām garām aizmestos papīrus un tukšās pudeles.

Tuvojoties pavasarim, tikām iepriecināti un starpbrīžus krāsainākus padarījis krēslu un dīvāniņu jaunais ietērps, kuru sarūpējusi un sašuvusi mūsu direktora vietniece saimnieciskajos jautājumos Mirdza Sīmane.
Taču, kādam vai kādiem, tas nav licies gana labs un jaunie krēslu pārvalki ir sagriezti!

Protams, ka varam diskutēt par krāsu izvēli un auduma kvalitāti, bet tad jāizvēlas civilizētākas metodes, kā izrādīt savu neapmierinātību! Manuprāt, vislabākais būtu pašiem kaut ko ierosināt un izveidot, nevis bojāt un iznīcināt.

Aicinu skolēni, Jūs, nebūt vienaldzīgiem – aizrādīt un atturēt savus klases un skolasbiedrus no postīšanas, mudināt viņus uz labiem darbiem, lai vide, kurā mācāmies, atpūšamies būtu sakopta un mums visiem patīkama.

Cerot uz Jūsu sapratni,
Kārtības ministre Žanete Vingre