Lielais hokejs ģimnāzijā

Piektdien, 4. martā noslēdzās Pļaviņu novada ģimnāzijas hokeja turnīrs, kurā teju divu nedēļu garumā piedalījās 6 komandas.

Uzvarot visas spēles, 1. vietu turnīrā ieguva komanda Pingvīni (Mārcis Lazda, Krišs Knodze, Kalvis Ozoliņš),
2. vieta ar iegūtajiem 12 punktiem – komandai PNĢ (Vladimirs Samohins, Jānis Eiduks, Aleksandrs Patrijuks),
3. vieta ar iegūtajiem 11 punktiem – komandai Vilki (Edgars Arnītis, Dāvis Savičs, Gvido Melbārdis).

Turnīra tabula (.pdf).

Rezultatīvākā turnīra komanda – Pingvīni, gūstot 53 vārtus.
Jaunākais turnīra dalībnieks – Mārcis Lazda (3. klase), pieredzējušākais – ģimnāzijas direktors Vladimirs Samohins.

Foto no turnīra spēlēm

Piektdien notika arī divas draudzības spēles starp Pļaviņu novada ģimnāzijas un Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas komandām.

Pļaviņu novada ģimnāzijas komandas sastāvs: Krišs Knodze, Edgars Arnītis, Emīls Balodis, Kalvis Ozoliņš, Gvido Melbārdis, Mārcis Rūtiņš.
Andreja Upīša Skrīveru komandas sastāvs: Ralfs Pērsis, Elvis Lejiņš, Didzis Vinters, Artis Ļebedevs, Mārtiņš Zirnis, Kristaps Vārpiņš, Arnolds Samohins.

Spēlē ar ripu ar rezultātu 13:8 uzvarēja mūsu Pļaviņu novada ģimnāzijas hokeja komanda.
Spēle ar bumbiņu ritēja krietni sīvāk. Īsi pirms spēles beigām rezultāts bija neizšķirts 7:7. Uzvaras vārtus pēdējā minūtē guva Krišs Knodze – uzvara mums!

Draudzības spēļu fotogalerija:

Youtube video (autors Jānis Škapars):

www.apollo.lv raksta par mums

Starpnovadu angļu valodas olimpiādē

Tajā ar ļoti labiem panākumiem startēja mūsu skolas pārstāvji Laura Kalniņa (9.a) – 1.vieta (skolotāja I.Bicāla) un Imants Melderis (9.b) – 1.vieta (skolotāja Indra Ozoliņa).

Sveicam uzvarētājus un viņu skolotājas!

Karjeras stundas pasākums 5.,6. klasēm un „topošajiem mediķiem”

22. februārī skolā notika karjeras stunda 5.,6. klasēm un skolēniem, kam interesē medicīna. Skolā viesojās 5 absolventi, kuri skolēnus iepazīstināja ar savu profesiju.

Pie 5.a klases viesojās Iluta Kaņepēja, kura skolu beidza pirms 21 gada. Ilutas darba nozare ir medicīna, varbūt tāpēc visus tas tiešām aizrāva. Bija iespēja darboties gan praktiski, gan arī uzklausīt Ilutas stāstīto. Līdzi Iluta bija paņēmusi dažādus medicīnas piederumus un ļāva ar tiem darboties arī pašiem bērniem. Tika mērīts spiediens, skaitīti sirdspuksti, un visa procesa laikā bērnu sejas rotāja smaids. Arī mums bija interesanti klausīties un vērot visu bērnu aktīvo darbību.

Pie 5. b klases viesojās tautas deju kolektīvu vadītāja Aija Rūliete. Aija šobrīd strādā Jēkabpils kultūras namā, kopumā viņa māca dejot 10 kolektīvus. Ar saviem kolektīviem Aija ir devusies arī uz ārzemēm, lai sniegtu koncertus ārzemju skatītājiem. Klasei bija interesanti klausīties, kādi piedzīvojumi un notikumi ir notikuši Aijas dzīvē. Skolēni, kuriem interesēja dejošana, uzdeva sev interesējošus jautājumus. Šī tikšanās ar Aiju bērniem radīja vēlēšanos iesaistīties mūsu skolas tautas deju kolektīvos.