Eiropā – E-prasmju nedēļa

No 28. februāra notiek Eiropas E-prasmju nedēļas pasākumi. Ja piedalies kādā no tiem, spied šeit un pievieno sevi kopskaitam.

E-prasmju nedēļa tiek rīkota ar mērķi ieinteresēt plašāku sabiedrību par e-prasmju apgūšanas un pielietošanas iespējām, informēt, kur un kā pielietot jau esošās e-prasmes, uzlabot tās, kā arī uzzināt par valsts sniegto e-pakalpojumu saņemšanas iespējām un to ērtāku izmantošanu.
Eiropas e-prasmju nedēļa tiek organizēta Eiropas Savienības valstīs, kā arī plašākā Eiropā Get online week 2011 ietvaros.

Daži online konkursi, kuros piedalīties:

Datorskolas “Mācies pats” materiālus var izmantot arī tie, kuri ar datoru ir “uz Jūs”. Piedāvājiet tos saviem vecākiem, vecvecākiem un citiem pazīstamiem pieaugušajiem!

Vairāk informācijas par e-prasmju nedēļu šeit.

Uzaicinātie uz valsts vēstures olimpiadi

VISC ir publicējis to 9.klases skolēnu sarakstu, kuri veiksmīgi ir startējuši Latvijas un pasaules vēstures olimpiādes pirmajā kārtā un tagad ir uzaicināti uz 17.valsts olimpiādi vēsturē.

Priecājamies, ka starp uzaicinātajiem ir arī mūsu skolas pārstāves – Līga Āboliņa (9.b kl., skolotāja I.Krastiņa) un Dagnija Kiseļeva (9.e kl., skolotāja B.I.Osīte).

Sveicam un vēlam veiksmi valsts olimpiādē!