Iespēja pieteikties LU Fonda stipendijai

No 1. līdz 21.martam 12.klases abiturientiem, topošajiem Latvijas Universitātes (LU) studentiem, iespējams pieteikties LU Fonda stipendiju programmai „Ceļamaize 2011 un M.M.V.Petkevičs piemiņas stipendija”, aizpildot on-line anketu mājas lapā www.fonds.lv.

Stipendija paredzēta sabiedriski aktīviem un motivētiem topošajiem studentiem, kuriem ir nepietiekams finansējums studiju nodrošināšanai, bet možs prāts, skaidra nākotnes vīzija un labas sekmes mācībās. Stipendijas apjoms ir 1500 lati, ko var izmantot gan mācību maksas, gan ikdienas tēriņu segšanai (dzīvošanas izdevumiem un sevis intelektuālai pilnveidei).

Reģionālajās sacensībās tautasbumbā

24. februārī Kokneses vidusskolas sporta hallē notika Aizkraukles novada sporta skolas reģionālās sacensības tautasbumbā 1999. g. dz. un jaunākiem zēniem un meitenēm.

Pļaviņu novada ģimnāzijas meiteņu komanda izcīnīja 1. vietu aiz sevis atstājot Aizkraukles sākumskolas, Kokneses, Skrīveru, Bebru, Seces meiteņu komandas. Komandā spēlēja P.Sondore, V.Grigorjeva, L.Misjuna, K.Činka, Dž.Nikaļuka,D.Škuļtecka, M.Ostrovska, A.Fjodorova, D.Gabranova.

Zēnu komanda izcīnīja 2. vietu, komandā spēlēja K.Mežmalis, I.Babaks, R.Paļčevskis, E.Silagailis, A.Mizāns, G.Kapteinis, R.Nesterovs, A.Krūmiņš, J.Siliņš, D.Samuls, K.Dailida.

Pavasara brīvdienas Radošajā darbnīcā

LU Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas studiju nodaļa skolēnu brīvdienās aicina aizraujoši pavadīt laiku, uzzinot daudz interesanta un noderīga par komunikācijas studijām Radošajā darbnīcā no 21. līdz 25. martam!

Radošajā darbnīcā varēs iejusties studentu ikdienā un izmēģināt savus spēkus žurnālistikā, piedaloties portāla mansmedijs.lv veidošanā, radio un televīzijas ziņu tapšanā multimediju studijā un iepazīstoties ar studentu televīzijas KIVI TV komandu, kā arī varēs izzināt jauno mediju iespējas, analizēt pazīstamākos reklāmas prakses piemērus un tikties ar nozares ekspertiem vai iejusties melnā kardināla lomā sabiedrisko attiecību laukā un būt par režisoru pašam savā kino.

Radošās darbnīcas vietu skaits ir ierobežots. Pieteikšanās līdz 1. martam.

Vairāk informācijas šeit.