Nedēļas darba plāns, 21.-25. februāris

Skolā dežūrē 7.b klase

Pirmdiena, 21.februāris
9.10 Dežūru pieņemšana – nodošana 215.kab. (piedalās 7.b un 7.a klašu audzinātāji un klašu virsdežuranti)
12.klašu skolēnu vēstures olimpiādes 2.posms Pļaviņu novada ģimnāzijā

Otrdiena, 22. februāris
2.mācību stundas laikā karjeras stunda 5.-6.klasēm
10.50 Veselīgas aktivitātes skolas gaiteņos
12.00 Administrācijas sanāksme 110.kab.
12.50 Veselīgas aktivitātes 1.-4.klašu skolēniem
15.15 MK sanāksmes
15.15 Mākslas, mājturības, mūzikas MK skolotāju konsultācijas par moodle lietošanu 204.kab.
18.00 Skolas padomes sanāksme

Trešdiena, 23. februāris
10.50 Veselīgas aktivitātes skolas gaiteņos
10.-12.klašu skolēnu biznesa ekonomisko pamatu olimpiādes 2.posms Pļaviņu novada ģimnāzijā

Ceturtdiena, 24. februāris
10.50 Veselīgas aktivitātes skolas gaiteņos
Līdz plkst. 12.00 5.-12.klašu plakātu „Mēs par veselību” iesniegšana 14.kab.
18.00 Skolas filiāles Odzienā 1.-9. klašu skolēnu vecāku kopsapulce

Piektdiena, 25. februāris
12.00 Mis un Misters „Veselība” 10.-12.klasēs svinību zālē
Meteņdienas pasākums skolas Odzienas filiālē
18.30 „Crazy week” noslēguma pasākums, diskotēka (pārcelts no 18.02.)

21.-25.02. Veselības nedēļa
21.-25.02. Skolas sacensības pneimatiskajā biatlonā
26.02. Mamma daba slēpojums Mailēs

Augļi un dārzeņi – veselīga uztura pamats

14. līdz 18.februāris 1.-6. klasēs tika veltīts tematam „Augļi un dārzeņi – veselīga uztura pamats”. Šīs nedēļas ietvaros skolēniem tika uzsvērta veselīga uztura nozīme, īpaši izceļot augļus un dārzeņus. Visas nedēlas garumā skolēni veica arī dažādus darbiņus, kurus var apskatīt fotogrāfijās.

Karjeras stundas pasākums 7., 10. klasēm (+foto)

28. janvārī skolā notika karjeras stunda 7.,10. klasēm. Skolā viesojās 4 absolventi, kuri klases iepazīstināja ar savu profesiju.

Pie 7.a klases ciemojās Tatjana Zagorska. Stunda sākās ar to, ka klase tika iepazīstināta ar absolventi. Pēc tam Tatjana stāstīja par savām dzīves gaitām. Skolēni uzdeva jautājumus un saņēma izsmeļošas atbildes. Sākās stundas interesantākā daļa. Lai šai klasei paliktu piemiņa no karjeras stundas, Tatjana, iesaistot visu klasi, izveidoja kompozīciju.

Pie 7.b klases ciemojās Kristīne Rulle. Daudzi skolēni viņu jau pazina kā savu bijušo bērnudārza audzinātāju. Tas jau izraisīja daudz pozitīvu emociju. Stunda sākās ar īsu ievadu par Kristīnes dzīves gaitām, hobijiem un pašreizējo nodarbošanos, vēlāk uzstājās pati Kristīne. Viņa rādīja dažādas fotogrāfijas no ceļojumiem, nodarbībām bērnudārzā, arī savas ģimenes foto. Tad skolēni rādīja aplicēšanas iemaņas un prasmes, plēšot no papīra mākonīšus dažādu tēlu un lietu formās. Bija arī dažādas sportiskās aktivitātes, kurās visi sasveicinājās, iepazinās, rotaļājās u.c. Stunda bija patiesi izdevusies! Gan skolēnu, gan skolotājas, gan Kristīnes seju rotāja smaids un sirdi – pozitīvas emocijas.

“Pacelt Pasauli” aicina

“Pacelt Pasauli” aicina apmeklēt starptautiskā lektora Harry Singha (UK) semināru “Personīgās izaugsmes treniņš un koučinga iemaņas jauniešiem un pedagogiem”.

Semināru veido 7 sesijas par tēmās, kuras vienlīdz labi noder jauniešiem, skolotājiem, sociāliem pedagogiem, kā arī citiem profesionāļiem, kuru darbs saistīts ar jauniešiem.

Vairāk informācijas šeit.