„Erudīts 2011” 5. klasēm

17.februārī skolā notika skolēnu līdzpārvaldes izglītības ministrijas rīkots pasākums „Erudīts 2011” 5.klašu skolēniem. Uz erudītu bija ieradušies 14 skolēni no 5.ab klasēm.

Lai konkurss varētu veiksmīgi noritēt, skolēni tika sadalīti jauktās grupās un kā pirmais no uzdevumiem bija izdomāt komandas nosaukumu.

Kopumā skolēnu erudīcija tika uzdoti jautājumi un uzdevumi no dažādām jomām: matemātikas, latviešu literatūras, dabaszinību, latviešu mūzikas, jāatpazīst Latvijā populāri cilvēki, kā arī jāsacer dzejolis stingri ievērojot dotos nosacījumus. Noslēgumā tika doti dažādi atjautības uzdevumi, kuros varēja pārbaudīt skolēnu attapību.

Brīvā un patīkamā gaisotnē noslēdzās konkurss „Erudīts 2011” 5.klasēm. Rezultāti:
1.vieta – komanda „Skeleti”
2.vieta – komanda „AK Bars”
3.vieta – komanda „Smadzenītes”
Atzinība – komanda „Zinīši”

Paldies par pasākumu skolēnu līdzpārvaldes izglītības ministrei Ritai Lazdai.

“Skolas blice” sajūsmina

17.februārī sākumskolas skolēniem koncertu „Pirmīšu nedēļas” ietvaros sniedza skolas ansamblis „Skolas blice”. Koncerta laikā mazie skolēni tika iepazīstināti ar dažādiem, instrumentiem, kurus spēlē dalībnieki, to skanējumu, kā arī varēja klausīties un dziedāt līdzi dažādām dziesmām. Liels bērnu prieks bija par skatuves efektiem, ko apliecināja sajūsmas saucieni un rosīšanās.

Skolēni bija ļoti aktīvi ansambļa atbalstītāji, kas liecina par to, ka koncerts ir izdevies un mūsu mazie skolasbiedri bija apmierināti.

Paldies par jauko koncertu ansambļa „Skolas blice” dalībniekiem: Ritai Lazdai, Žanetei Felsai, Aritai Lukss, Dacei Langenfeldei, Mārtiņam Zemturim, Aleksandram Krasutinam, Kristapam Kaļvam, Andrejam Sīmanim, tā vadītājam Gintam Balodim.