Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē

4. un 5. februārī Ērgļos jau septiņpadsmito reizi notika Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiāde. Tajā piedalījās 117 skolas no visas Latvijas un vairāk kā 1000 skolēni. Arī mūsu skola šajās sacensībās piedalījās, turklāt pat ļoti sekmīgi. Skolu kopvērtējumā mūsu skola ieguva cienījamo, bet sūro – ceturto vietu, iegūstot septiņas medaļas, bet līdz godalgotajai trešajai vietai pietrūka tikai viena medaļa.

Mūsu skola tika pārstāvēta divās kategorijās: biatlonā un distanču slēpošanā. Abas dienas bija ļoti veiksmīgas biatlonistiem. Pirmajā dienā stafetē komanda – Inguss Baltābols, Dīna Zariņa un Andrejs Zvirgzdiņš izcīnīja 1. vietu, bet Aleksandrs Jermakovs, Sandra Činka un Rolands Ziemelis ieguva 2. vietu
Otrajā dienā individuālajā distancē Rolands Ziemelis un Dīna Zariņa ieguva 3. vietu, Inguss Baltābols – 1. vietu, bet Andrejs Zvirgzdiņš – 2. vietu. Par vienu sekundi uzveicot spēcīgu madonieti, Mareks Zenfs izcīnīja 1. vietu. Tika iegūtas arī vairākas ceturtās vietas.

Notika arī pa neveiksmei, piemēram, par vēlu iesniegta protesta dēļ vecākā stafetes komanda ieguva ceturto vietu, tā neiegūstot bronzu ne sev, ne skolai.

Paldies visiem dalībniekiem: Mārtiņam Mironovam, Henrijam Knodzem, Elvim Rubīnam, Kristīnei Gregersonei, Eniai Kaņepējai, Viktorijai Pavļivai, Deinam Kaņepējam, Dīnai Zariņai, Aleksandram Jermakovam, Ingusam Baltābolam, Sandrai Činkai, Andrejam Zvirgzdiņam, Rolandam Ziemelim, Artūram Saulītim, Gvido Sirmajam, Diānai Pauniņai, Ilonai Višņakovai, Marijai Mičulei, Aldim Andersonam, Dināram Vībānam, Melisai Ostrovskai, Paulai Sondorei, Niklāvam Avotiņam, Sabīnei Auziņai, Krišam Knodzem, Marekam Zenfam par izrādīto iniciatīvu un veiksmīgo startu.

Ziemas Olimpiskās dienas sākumskolā

Janvāra beigās sākumskolas klasēm notika Ziemas Olimpiskās dienas, kurā paralēlklases savstarpēji sacentās dažādās disciplīnās: ragaviņu vilkšanā, slēpošanas stafetē un slēpju zābaka mešanā. Prieks bija gan skolēniem, gan skolotājiem un rezultāti iepriecināja ikvienu!

Iegūtie diplomi par uzvarām:
1.a – ragavu vilkšanas disciplīnā, 1.b – slēpošanas stafetē
2.b – ziemas olimpisko spēļu kopvērtējumā 2.klasēm, 2.a – 2 vieta slēpošanas stafetē
2.c – 2 vietu zābaku mešanas disciplīnā
4.a – zābaka mešanas un ragavu vilkšanas disciplīnās
4.b – slēpošanas un ragavu vilkšanas disciplīnās
3.a – slēpošanas stafetē, slēpju zābaka mešanā, ragavu vilkšanā divniekiem
3.b – ragavu vilkšanas stafetē četriniekiem

Paldies sporta skolotājiem par jautru Ziemas olimpiādi un klasēm par aktīvu līdzdalību!