Barikādēm 20

No 11. līdz 25. janvārim LTV1 ēterā – 1991. gada barikāžu atceres 20. gadadienas īpašā programma, kas godinās mūsu barikāžu aizstāvjus un skatītājiem piedāvās emocionālu un uzziņas bagātu atskatu uz 1991. gada janvāra notikumiem Latvijā no 20 gadu distances.

Programmas saturu var apskatīt šeit

20.janvārī notiks mācību stunda visās Latvijas skolās, kas veltīta 1991.gada barikāžu
atceres 20-gadei. LTV 1.kanāls 20.janvārī plkst. 9.25 demonstrēs dokumentālo
filmu “Dūmu deja debesīs” (Telefima – Rīga, 1991.g., 20 min).

Vienlaikus šo filmu būs iespēja noskatīties arī internetā tiešraidē LTV 1 mājas
lapā (www.ltv1.lv).

Ceļā uz Ēnu dienu 16. februārī

Arī šogad JIC „Ideja” organizatoriski atbalstīs jauniešus, kas nolēmuši iesaistīties visā pasaulē populārajā skolēnu karjeras izglītības pasākumā Ēnu diena. Latvijas Ēnu diena ir biedrības Junior Achievement – Latvija (JAL) preču zīme.

Skolas vecuma jaunieši (15 – 19 gadi), Ēnu dienā Jums ir iespēja pārbaudīt sevi, ielūkoties īstā darba pasaulē un nākotnē iecerētās profesijas ikdienā, apjaust savas karjeras iespējas un redzēt, kā skolā apgūtās zināšanas reāli tiek izmantotas darbā.

Šī gada jauninājums – tūrisma pakalpojumu centra vadītājas darbu piektdienās, sestdienās vai svētdienās 2 stundas laika posmā arī līdz oficiālajai Ēnu dienai 16. februārī. Atgādinām, ka tūrisma pakalpojumu centrs atrodas Latvju spīķera telpās (pie Liepkalnu kafejnīcas stikla ēkā).

Piesakies JIC „Ideja” Daugavas ielā 50 darba dienās plkst 15.oo – 20.oo pie Ināras Upenieces!