Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Comenius skolu partnerības projekta sagatavošanas vizīte Turcijā

I. Seipule, Comenius projekta koordinatore, sagatavošanas vizītes dalībniece

No 2011.gada 10.janvāra līdz 15.janvārim Turcijas pilsētā Konjā (Konya) notiks Comenius skolu partnerības sagatavošanas vizītes seminārs, kurā, pateicoties mūsu skolas direktora Vladimira Samohina iniciatīvai, esam ieguvuši tiesības piedalīties arī mēs. Valsts izglītības attīstības aģentūra ir atbalstījusi mūsu rudenī iesniegto sagatavošanas vizītes pieteikumu, piešķirot finansējumu līdzdalībai šajā aktivitātē.

Eiropas Savienības Mūžiglītības programmas Comenius apakšprogrammas aktivitātes mērķis ir palīdzēt izglītības iestādēm izveidot Comenius skolu partnerību, iepazīties ar partneriestādēm, noteikt partneru lomu, atbildību un uzdevumus un izstrādāt darba plānu, lai sagatavotu projekta dokumentāciju iesniegšanai tālākam konkursam katras dalībvalsts nacionālajā aģentūrā.

Mūsu iespējamās sadarbības partnervalstis projektā „Countries and stories” (tematu ir definējusi koordinējošā valsts Turcija) ir Turcija (www.surmegozioo.k12.tr), Bulgārija, Igaunija (http://unipiha.kambja.ee/uldist), Polija (www.zaruski.edu.pl), Vācija (www.vhg-bogen.de, www.gelbe-schule.de), Ungārija (www.nyiracsadiskola.hu), Spānija (http://iesslacalera.juntaextremadura.net) un Portugāle (www.aedc.pt).

Lasīt vairāk

Mēs lepojamies…

Skolēnu saraksts, kuri tika apbalvoti ar Pļaviņu novada ģimnāzijas Pateicības rakstu par labām un teicamām sekmēm 2010./2011. mācību gada 1. semestrī

1.a klase: Anna Esiņa, Laura Lelde Kalviša, Linda Laine Kalviša, Kristaps Ostrovskis
1.b klase: Beāte Skrabutena, Elīza Luksa
2.a klase: Viviāna Nikaļuka, Guna Elīte, Alīna Jēkabsone, Una Vīksna
2.b klase: Sonora Balode, Krista Priede, Lelde Elīna Pitjukeviča, Raivo Jankuns
2.e klase: Līva Čepule, Kristaps Kuciņš, Elīna Skābarniece
3.a klase: Karīna Davidova, Betija Damberga, Viktorija Vīksna, Kaspars Polgins
3.b klase: Enia Kaņepēja, Laine Liepiņa, Matīss Ķirsis, Beāte Kaņepēja, Līva Kārkliņa, Anete Kapteine, Aksela Dauškane
4.a klase: Elizabete Šuplinska – 8,1 (vidējais vērtējums), Elīza Klaucāne – 8,0, Annija Bērziņa – 8,4, Samanta Djubina – 8,6, Rēzija Līna Upeniece – 8,3, Zane Čipāne – 8,9, Marta Kupča – 9,2
4.b klase: Vineta Cukanova – 9,2, Violeta Adamoviča – 8,9, Viktorija Samanta Mateša – 8,9, Emīls Bogdanovičs – 8,3, Letīcija Janoviča – 8,2

5.b klase: Anete Siliņa – 8,1, Arina Deņisova – 8,1
6.a klase: Sigita Gavare – 8,5
6.b klase: Diāna Pauniņa – 9,0, Liene Lakstīgala – 8,85, Diāna Bariņa – 8,0
7.a klase: Ieva Skrabutena – 8,4
7.b klase: Miks Vilkaplāters – 8,36
7.e klase: Jogita Kiseļeva – 8,3
8.a klase: Sintija Silagaile – 9,06, Estere Fedosejeva – 8,26
9.a klase: Laura Kalniņa – 8,2
9.b klase: Līga Āboliņa – 8,4, Dīna Zariņa – 9,0
9.e klase: Dagnija Kiseļeva – 8,2

10.b klase: Kristaps Blitsons – 8,0, Henrijs Jaudzems – 8,5
11.b klase: Karīna Zagorska – 8,25, Lorena Višņakova – 8,19, Diāna Valdemāre – 8,0
12.a klase: Līga Pētersone – 8,17
12.b klase: Sabīne Auziņa – 8,8, Arita Lukss – 8,7, Dace Langenfelde – 8,6, Renāte Korņetova – 8,3