Pļaviņās gaidāms rokkoncerts “Pa Stīgām”

29. decembrī plkst. 19:00 Pļaviņu novada kultūras centrā norisināsies rokkoncerts, kurā klausītāju melodiskajām un dvēseliskajām stīgām liks vibrēt jaunās, taču daudzsološās rokmūzikas apvienības.

Konkursā skolēniem „Paņem līdzi pusdienas”

Šī gada oktobrī Latvijas Augļkopju asociācija rīkoja recepšu konkursu skolām. Skolēni tika aicināti izveidot savu pusdienu kastītes komplektu, kurā iekļauti svaigi augļi un ogas. Rosināju savas audzināmās klases skolēnus piedalīties konkursā. Uz to atsaucās 2.e klases skolniece Līva Čepule. Ņemot vērā arī manus padomus, Līva izveidoja recepti „Pusdienu smaids”.

Receptes sastāvā bija lavašs, medus, banāni un kivi. Pusdienu kastītes komplektā vēl bija arī dzērvenes, kokosriekstu skaidiņas un cidoniju sula.

25. novembrī saņēmām priecīgu ziņu, ka Līva 550 dalībnieku konkurencē ir iekļuvusi 10 labāko vidū, kurus uzaicināja uz apbalvošanu Rīgā. Šeit Līva saņēma diplomu par izcilo darbu, piedalījās konkursos, gatavoja ēdienus kopā ar pavāru Mārtiņu Sirmo.

1.e/2.e klases audzinātāja – M.Bieriņa

Izsludināta pieteikšanās

No 2010. gada 14. decembra līdz 2011. gada 4. janvārim plkst.15.00 Pļaviņu novada dome izsludina pieteikšanos uz Eiropas sociālā fonda darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība” papildinājuma 1.2.2.1.5. apakšaktivitātes ”Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos” projekta ”Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos” (vienošanās Nr.2009/0196/1DP/1.2.2.1.5/09/IPIA/VIAA/001) 4. posmu.

Pieteikšanās pie projekta koordinatores Ineses Saulītes, t. 26231818.