Šaha ātrspēles momenti

Ir noslēdzies 1. semestra šaha turnīrs starp pulciņa dalībniekiem. Turnīrā piedalījās 12 skolēni no dažādām klasēm. Savstarpēji tika spēlētas 2 spēles.

1. vietu izcīnīja 8.a klases skolniece Estere Fedosejeva, 2. vietu – 7.a.klases skolēns Marks Fedosejevs. 3. vietu – Arnis Liepiņš no 9.a klases un atzinība – 8. a klases skolniecei Sintijai Silagailei.

Aicinām nākamajā semestrī iesaistīties jaunus dalībniekus. Šaha spēle attīsta domāšanu, trenē atmiņu, tā palīdz stap daudzām situācijām izvēlēties pareizo, kas bieži vien vajadzīgs arī ikdienas dzīvē

Šaha pulciņa vadītāja Anita Seikovska

Tiekamies ar skolas absolventiem Odzienas filiālē

Odzienas filiālē tradicionālas ir tikšanās ar skolas absolventiem. Mācību gada 1. semestrī šādas tikšanās bija trīs.

Pirms LR 10. Saeimas vēlēšanām Skolotāju dienā ar savu apsveikumu viņiem bija vietalviets Ansis Saliņš. Šobrīd viņš ir deputāts Saeimā. („Vienotība”).

„Tēvzemes (vēsturnieku) nedēļā ” uz tikšanos „Sargā savu Tēvuzemi!” bija Pļaviņu novada ģimnāzijas 1960. gada absolvents Jānis Brikmanis. Viņš, būdams dabas pētnieks, ekopulciņa dalībniekiem stāstīja arī
par „Veselīgo dzīvesveidu”, kas noderēs šī mācību gada ekoskolas tēmas īstenošanai.

Atklātajā ekopulciņa nodarbībā ”Skolas vide Adventa laikā” mūsu absolvente Inta Nadļonoka mācīja skolēnus gatavot Adventa vainagus. 2.,7.,un 9. klases meitenes šajā nodarbībā izgatavoja vainagus savām klasēm. Inta Nadļonoka arī sarīkoja savu Adventa vainagu izstādi. Skaistāko no tiem viņa uzdāvināja skolas filiālei, kas ik rītu sagaidīs mūs, ieejot tajā.

22. decembrī ar nepacietību gaidīsim Odzienas absolventu, „Atēnas” izdevēju Pēteri Jankavu. Viņš ir skolas mecenāts (ir saņēmis par to valsts balvu) un ir iedibinājis stipendijas skolēniem, saglabājot savas mātes, skolotājas Ārijas Jankavas, piemiņu. Stipendijas saņems 1 labākais zēns un 1 labākā meitene sekmēs 1. – 3., 4. – 6., 7. – 9. klašu grupās. Tiks pasniegtas arī Zelta stipendijas skolēniem. Stipendiju saņems arī 1 skolotājs, kurš skolas šajā filiālē ir nostrādājis visilgāk. Pētera Jankava sapnis ir ne tikai atjaunot Odzienas pili, bet arī saglabāt Odzienas filiāli.

Sandis Vīksna (6.e)