Konkursā “Sakoptākais īpašums Pļaviņu novadā”

G. Lazda, konkursa “Sakoptākais īpašums Pļaviņu novadā” vērtēšanas komisijas pārstāve

Pļaviņu novada dome sadarbībā ar Dabas un vides aizsardzības komisiju rīkoja konkursu “Sakoptākais īpašums Pļaviņu novadā 2010. gadā”, kurā nominācijā “Pašvaldības iestādes un uzņēmumi” 1. vietu ieguva Pļaviņu novada ģimnāzija. Un pelnīti. Gar skolu var braukt vai iet pa 3 ielām – Atvaru, Daugavas un Raiņa ielu-, un, lai pa kuru ielu brauktu, no visām pusēm ir patīkami paskatīties uz skolas apkārtni. Teritorija ap ģimnāziju arvien ir sakopta un kārtīga.

Balvā ģimnāzija saņēma plāksni, ko piestiprināt pie ģimnāzijas, un dāvanu karti, ar kuru iegādāties dažādus stādus vai sēklas 100 Ls apmērā Latvijas Valsts mežu kokaudzētavās.