Ierindas skatē

Ceturtdien, 11. novembrī, nu jau otro gadu ģimnāzijā notika 9.-12.klašu skolēnu Lāčplēša dienai veltīta ierindas skate, kurā skolēni savu soļot, dziedāt un komandēt prasmi demonstrēja vairākām militārām personām, vietēja mēroga amatpersonām un sporta skolotājam Jānim Eidukam, kuram klašu sagatavošanā vislielākie nopelni.

Visas vidusskolas klases gatavojās un cītīgi mācījās soļot, katra ar savu tempu un aizrautību. Lielākajā daļā skolēnu varēja just arī pirmsskates drudzi un uztraukumu, bet, neskatoties uz to, visi parādīja labus rezultātus, un tāpēc mums ir, ar ko lepoties.

Pēc žūrijas vērtējuma:
1. vietu ieguva 12.b klase, kura ar savu neatlaidību ieguva arī kausu.
2. vietu ieguva 12.a klase, kuras komandieris – Juris Matuks – tika novērtēts visaugstāk.
3. vietu ieguva 11.b klase ar ļoti labiem rezultātiem visās disciplīnās.

“Alises” dienas bibliotēkā

Informācijai – sakarā ar bibliotēku informācijas sistēmas “Skolu Alise” ieviešanu Pļaviņu novada ģimnāzijas bibliotēka ceturdienās apmeklētājiem slēgta.