Skolas padomes 14.oktobra sēdes lēmumi

1. Apstiprināt 2010./2011.m.g Pļaviņu novada ģimnāzijas skolas padomi šādā sastāvā: skolēni: Rita Lazda, Žanete Vingre, Arita Lukss; Zane Kažus, Edgars Arnītis, Renāte Lūciņa; vecāki: Larisa Stepanova (1.kl.), Ļubova Nikaļuka (2.kl.), Dace Daiļida (3.kl.), Santa Patrijuka (4.kl.), Jeļena Žmurova (5.kl.), Valdis Hermanis(6.kl.), Inga Djukareva (7.kl), Sandra Silagaile (8.kl.), Valdis Āboliņš (9.kl.), Agnese Knodze (10.kl.), Inese Elīte (11.kl.); Anda Jablonska(12.k.), Sinora Lazdiņa (Odziena), Aija Avotiņa (Odziena); skolotāji: Iveta Dūmiņa, Armanda Lasmane, Ilze Luksa, Silga Stučka, Ināra Medvedeva, Vladimirs Samohins.

2. Par Pļaviņu novada ģimnāzijas skolas padomes priekšsēdētaju ievēlēt Andu Jablonsku.

3. Par Pļaviņu novada ģimnāzijas skolas padomes priekšsēdētajas vietnieci ievēlēt Santu Patrijuku.

4. Par Pļaviņu novada ģimnāzijas skolas padomes sēžu protokolisti ievēlēt Silgu Stučku.

5. Pļaviņu novada ģimnāzijas skolas padomes aktīvā ievēlēt Valdi Āboliņu, Sinoru Kārklu, Ivetu Dūmiņu, Larisu Stepanovu, Agnesi Knodzi, Vladimiru Samohinu.

6. Skolas padomes locekļiem, Pļaviņu novada domes deputātiem Valdim Āboliņam un Vladimiram Samohinam Pļaviņu novada domes sporta, izglītības un kultūras komitejā risināt jautājumu par domes pārstāvja ievēlēšanu skolas padomē.

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu