Aerobikas nodarbības

Sveiki skolas biedri, īpaši tie, kuri mācās 7.-12. klasē!

2011. gads pasaulē tiek atzīmēts kā labdarības gads. Mēs – Izglītības ministre Rita Lazda un Kārības/vides ministre Žanete Vingre – piedāvājam Jums aerobiku. Par konkrētiem nodarbību laikiem vienosimies.

Žanete un Rita

Aicina jauniešus piedalīties UNESCO konkursā

UNESCO Pasaules mantojuma centrs ir izsludinājis animācijas konkursu “Patrimonito piedzīvojumi mantojuma pasaulē”, kas aicina jauniešus iepazīt kādu no savas valsts UNESCO Pasaules mantojuma vietām.

Konkursa mērķis ir mudināt ikvienu jaunieti izzināt pasaules daudzveidīgo mantojumu, aktīvi iesaistoties tā kopšanā un saglabāšanas veicināšanā, izstāstot savu redzējumu zīmētā animācijas sērijā ar Patrimonito tēlu galvenajā lomā.

UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā no Latvijas pašlaik iekļauti divi objekti – Rīgas vēsturiskais centrs (iekļauts 1997. gadā) un Strūves meridiāna loka divi punkti (2005. gadā).
Konkursa apraksts, nolikums un cita noderīga informācija pieejama šeit