Nedēļas darba plāns, 20.-24. septembris

Skolā dežūrē 9.b klase

Pirmdiena, 20. septembris
9.10 dežūru pieņemšana – nodošana 215.kabinetā (9.a un 9.b klašu virsdežuranti, klašu audzinātāji)
Dzejas diena pie Ausekļa ozola skolas filiālē Odzienā

Otrdiena, 21. septembris
Skolēnu līdzpārvaldes MK sanāksme 14.kabinetā
Administrācijas sanāksme
15.15 Klašu audzinātāju MK sanāksme „Klašu audzinātājiem saistošie normatīvie dokumenti” 14.kab. (piedalās jaunie klašu audzinātāji – I.Upeniece, I.Bicāla, A.Bērziņa)
15.15 Skolas „Rudens kross” (nepiemērotu laikapstākļu gadījumā notiks trešdien)
ESF projekta “Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos” konsultantu un ekspertu seminārs Rīgā (I.Seipule)

Trešdiena, 22. septembris
(15.15 Skolas „Rudens kross”)

Ceturtdiena, 23. septembris
3.mācību stundas laikā biedrības „Tēvijas sargi” nodarbība ar paraugdemonstrējumiem par personisko drošību 10.–12.klašu skolēniem svinību zālē

20.–24.09. Piedalīšanās dzejas konkursā „Apvij Latvijai tīru, zaļu jostu”
25.09. Sacensības vieglatlētikas mešanu disciplīnās „Kokneses kauss 2010”
26.09. Laikraksta „Staburags” organizētais rajona skolēnu rudens kross

Komentēt