Sporta diena (+bildes)

27. – 28. maijā skolas stadionā notika Pļaviņu novada ģimnāzijas sporta svētki.

Pirmajā dienā sacentās 1. – 4. klašu audzēkņi. Sacensību nolikums bija veidots, lai iesaistītu iespējami vairāk bērnus, kuri sacentās pa klašu grupām šādos sporta veidos: tautasbumba, florbola sitieni vārtos, basketbola, handbola soda metienos, riteņbraukšanas veiklības stafetē, pildbumbas mešanā, tāllēkšanā. Skolēnu rezultātus varēja uzlabot klašu audzinātāji, papildinot audzēkņu uzrādītos rezultātus. Sacensības aizrautīgi piedalījās visi 1. – 4. Klašu kolektīvi un priekšzīmi rādīja klašu audzinātājas. Sporta dienas noslēgumā klašu grupas saņēma lielus un garšīgus kliņģerus.

Liels paldies 10.A klases atsaucīgajam tiesnešu kolektīvam.

Otrajā dienā sacensības notika 5. – 11.klašu skolēniem. Katra klase nodrošināja tiesnešu komandu, kura uzņēmās atbildību par viena sporta veida tiesāšanu un sacensību protokola sagatavošanu.

Klasi pārstāvēja 8 zēni un 4 meitenes kā arī audzinātājas, kuras papildināja skolēnu iegūtos punktus. Skolēni sacentās sekojošos sporta veidos un uzrādīja individuāli šādus labākos rezultātus:

Biatlona stafetēs piedalījās 16 komandas.
Ātrāko rezultātu 5. – 11.klašu zēnu komandu starpā uzrādīja 11.A klases komandas dalībnieki Gvido Melbārdis un Krišs Knodze 3:49.
Ātrākais meiteņu komandu rezultāts 8.A klases komandai Kristīne Gregersone un Viktorija Pavļiva 3:54.

Šķēpa mešanā no vietas piedalījās 101 dalībnieks.
10. – 11. kl. grupā zēniem labākais rezultāts Artūram Pilskalnam 32.30m.
5. – 7.kl. grupā zēniem labākais rezultāts Gvido Sirmajam 28.10m.
Jāatzīmē arī skolotāju Aijas Rogāles un Valdas Mičules raidīto šķēpu vienādie rezultāti 12.60m.

Lodes grūšanā piedalījās 123 dalībnieki.
10. – 11. Kl. grupā jauniešiem labākie rezultāti Edgaram Arnītim 14.40m un Artūram Pilskalnam 14.28m.
5. – 8.kl. grupā zēniem labākie rezultāti Artim Arnītim 11.77.m un Ravikam Priedem 11.70m.
10. – 11. kl. grupā jaunietēm Daigai Skrimblei 9.50m.
5. – 8.kl.grupā Sandrai Stenderei 8.30m.

Šaušanā uz rezultātu no klases piedalījās 3 dalībnieki un audzinātāja. Labākais rezultāts pieder 6.B klasei 159 punkti (no 200). Individuāli labākais šāvējs Inguss Baltābols 46 punkti. Meitenēm labākā šāvēja Kristīne Gregersone 41 punkts.

Vēl komandas sacentās futbola sitienos, handbola metienos, florbola sitienos, basketbola soda metienos, riteņbraukšanas veiklības stafetē, pildbumbas mešanā un tāllēkšanā no vietas.

Katra klase sporta dienas noslēgumā saņēma gardu kliņģeri.

Mātes diena un sākumskolas pavasara svētki bildēs