Darbs vides reklāmai

kkaads teksts

Mārtiņš Smilgājs (pirmais no kreisās) Zemgales skatē pēc apbalvošanas pasākuma

Gatavojoties X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, Svētku organizatori sadarbībā ar Dziesmu un deju svētku atbalstītāju Clear Channel vēlas izmantot vizuālās un lietišķās mākslas konkursa „Ar vilciņu Rīgā braucu…” konkursa laureāta – pulciņa „Jaunie mākslinieki” dalībnieka Mārtiņa Smilgāja darbu (zīmējumu) elektronisko fotoattēlu vides reklāmas sagatavošanā – šo informāciju vēstulē pauda Indra Neimane, X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku komunikācijas grupas administratore.

Darbs tika gleznots 2009. gadā, veiksmīgi piedalījās rajona, novada un valsts posma skatēs. Lai nodrošinātu likumīgu autortiesību aizstāvību, tika slēgts līgums ar Mārtiņa mammu par rīkotāju tiesībām izmantot šo darbu. Rīgā – Dziesmu un deju svētku laikā – šovasar varēsim aplūkot mūsu skolas jaunā mākslinieka darbu profesionāli veidotā vides reklāmā!