Sarkanā Krusta Jaunatne aicina pieteikties velotūrei „Ieminies par iecietību 2010”

sarkanais_krusts_velotuureNo 24. jūlija līdz 1. augustam Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne (LSKJ) rīko Latvijas velotūri „Ieminies par iecietību 2010” ar mērķi rosināt cilvēkus domāt par daudzveidīgas sabiedrības priekšrocībām un savstarpējo toleranci. Velotūrē var pieteikties, aizpildot anketu www.lskj.lv mājaslapā. Dalībniekiem būs iespējams pievienoties uz visu maršrutu vai arī uz atsevišķiem posmiem. Brauciens ilgs 8 dienas un būs aptuveni 800 km garš.

Velotūre tiek organizēta jau otro gadu. Plānots, ka šogad tajā kopumā piedalīsies 250 personas. Pasākuma iniciatori aicina: „Ja tev nav vienaldzīgs sabiedrībā notiekošais, esi aktīvs un tev ir divritenis – iesaisties!”