Idejā sacensības novusā

21. maijā plkst 16.30 JIC „Ideja” sacensības novusā!

Spēles noteikumus var:
• izlasīt JIC „Ideja”
• saņemt e-pastā (piesaki inupe@inbox.lv)
• sameklēt pats un spēlēt pēc noteikumiem!

Bērnu drošība – Latvenergo prioritāte

latvenergoŠobrīd, kad skolēniem tuvojas vasaras brīvlaiks, AS „Latvenergo” vēlas pievērst īpašu uzmanību bērnu drošībai, jo uzņēmuma pieredze liecina par negadījumu skaita pieaugumu ar bērniem jūnijā, jūlijā un augustā.

Lai izglītotu skolēnus, AS „Latvenergo” līdz vasaras brīvdienu iestāšanās laikam, uzsāk informatīvu un izglītojošu kampaņu par elektrodrošības jautājumiem. Jau 21. maijā LVT 7. kanālā plkst. 8.40 varēs noskatīties 2009. gadā tapušo projekta ”Lai dzīvo bērni” 5. filmu, kurai dots nosaukums ”Bērnības garša”. Filma balstās uz reāliem faktiem, kuros aculiecinieki un cietušie bērni stāsta patiesus notikumus.

zibo AS ”Latvenergo” mājaslapā ir iespējams noskatīties projekta „Lai dzīvo bērni” piecas filmas, kuras veltītas bērnu drošībai, kā arī smelties papildu informāciju par elektrodrošību, kuru ir vērts izrunāt ar saviem bērniem, lai tie justos droši, bet būtu piesardzīgi, jo nelaimes gadījumi bieži notiek neapzinātas rīcības rezultātā.

Pagājušajā gadā uzņēmums sadarbībā ar skolēniem izveidoja mājaslapu www.zibo.lv, kurā aizraujošā veidā stāstīts, kā radusies elektrība, ko labu tā mums dod ikdienā un kāpēc no tās jāuzmanās. Ar spēļu un atjautības uzdevumu palīdzību attēlots, kādas situācijas apdraud bērna veselību un dzīvību. Mājaslapā ir bilžu mīklas, risināmie uzdevumi, atmiņas spēles, ko bērni var spēlēt kopā ar vecākiem un draugiem. Plānots, ka Zibo ar savām aktivitātēm vasaras laikā apmeklēs arī skolēnu atpūtas nometnes.