Edgara Voļska ģimenes stipendija 12. klašu skolēniem

vitolu_fondsPļaviņu novads ir saņēmis īpašu dāvanu!
No “Vītolu fonda” 614 administrētajām stipendijām viena – Edgara Voļska ģimenes stipendija, studijām Latvijas augstskolās ir novēlēta Pļaviņu novada un īpaši Klintaines pagasta spējīgiem, centīgiem un talantīgiem 12.klašu audzēkņiem.

Jaunieši, kuru vidējā atzīme pēc 12.klases l.semestra ir 7,5 un augstāka, Iīdz 1.05.2010 var iesniegt nepieciešamos dokumentus “Vītolu fondā” konkursam uz Edgara Voļska ģimenes stipendiju.

Vairāk informācijas www.vitolufonds.lv sadaļā “Pieteikšanās stipendijai”.

Ja ir jautājumi, zvaniet 67280122; mob. 26022856, e-pasts: info@lvitolufonds.lv

25.aprīlī – teātra izrāde ar Gundaru Āboliņu interneta tiešraidē

JRTJaunais Rīgas teātris 25.aprīlī plkst. 19:00 pirmo reizi Latvijā piedāvās unikālu iespēju interneta tiešraidē bez maksas noskatīties daļu no leģendārās Jaunā Rīgas teātra izrādes „Latviešu stāsti” – Gundara Āboliņa stāstu par izbijušā jūrnieka dzīvi un pasaules redzējumu.

Izrādi ekskluzīvi translēs portāls Apollo.lv un to bez maksas varēs noskatīties 1500 interneta lietotāju, kas būs pieteikušies translācijai, reģistrējoties portālā www.apollo.lv/tiesraide.
Reģistrācija sāksies pirmdien, 19.aprīlī, plkst. 9:00.

Vairāk informācijas šeit.