Bērnu un jauniešu vizuālās un lietišķās mākslas konkursā „Ritmu spēles”

olimpiade Aija Rogāle, vizuālās mākslas skolotāja

No 30.marta līdz 6.aprīlim Aizkrauklē notika bērnu un jauniešu vizuālās un lietišķās mākslas konkursa „Ritmu spēles” 1. kārtas – starpnovadu darbu skate Aizkrauklē. Konkurss veltīts gaidāmajiem X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, tajā atspoguļojami mūsu tautas mākslas elementi.

Šajā kārtā 1. pakāpes diplomus saņem 10.b klases skolēni Jānis Norvaišs un Aleksandrs Patrijuks, viņu darbi tiks vērtēti Zemgales novada konkursā. 2.pakāpes diplomsKarīnai Zagorskai.

Sveicieni un radošas veiksmes vēlējumi mūsu jaunajiem māksliniekiem!

Elvim atzinības valsts ķīmijas olimpiādē un jauno ķīmiķu konkursā!

olimpiade 51.valsts ķīmijas valsts olimpiādē Elvis Rubīns (9.b) klase ir ieguvis atzinību, skolotājs Māris Siliņš.
Arī 4. LU organizētajā valsts mēroga konkursā “Jaunais ķīmiķis” individuāli 7.-9.klašu grupā Elvim ir atzinība.

Sveicam!

Sākumskolas starpnovadu latviešu valodas un matemātikas olimpiādē

olimpiade Sākumskolas MK vadītāja Ilona Lazda

29.martā notika starpnovadu latviešu valodas un matemātikas olimpiāde 4.klašu skolēniem. Tajā piedalījās: latviešu valodā – Arina Deņisova, Laura Sēle no 4.b, Melisa Djubina no 4.a, Daira Melbārde no 4.e klases.
Matemātikā – Kristīne Činka, Rainers Milsons no 4.a, Anete Siliņa no 4.b un Megija Lazdiņa no 4.e klases.

Skolēniem gatavoties viņu pirmajām mācību priekšmetu olimpiādēm palīdzēja sākumskolas skolotājas Inga Baginska, Sandra Fišmeistare, Aiga Čepule un Alla Zaharovska.

3.vietu matemātikas olimpiādē izcīnīja Kristīne Činka (4.a). Sveicam Kristīni un skolotāju Ingu Baginsku ar sasniegto.

Konkursā “Pazīsti savu organismu”, starpnovadu kārta

olimpiade Piektdien, 9. aprīlī, Aizkrauklē notika konkurss skolēniem, kuri padziļināti interesējas par cilvēka anatomiju un fizioloģiju “Pazīsti savu organismu”.

1. vietu vidusskolas grupā ieguva Jogita Kupča (10.b), 2. vietu pamatskolas grupā – Liena Čipāne (9.b), 3. vietu vidusskolas grupā – Lorena Višņakova (10.b), skolotāja Vaira Siliņa.
2. vietu vidusskolas grupā ieguva Viesturs Mauliņš (12.b), skolotāja Evita Valdberga.

Vēlēsim veiksmi Jogitai konkursa valsts līmenī.