Dace uzaicināta piedalīties pasaules olimpiādē !

olimpiade6.aprīlī no VISC tika saņemta ļoti iepriecinoša ziņa, ka Dace Langenfelde (11.b) ir viena no divām Latvijas pārstāvēm, kura ir izvirzīta dalībai vācu valodas PASAULES olimpiādē, kura notiks no 19. jūlija līdz 1. augustam Vācijas pilsētā Hamburgā.

Dace ir izvirzīta, pateicoties labam startam valsts olimpiādes finālā, kā arī stingrajiem noteikumiem, ka šajā olimpiādē drīkst piedalīties tikai tie skolēni, kuriem vācu valoda nav dzimtā valoda.

Sveicam Daci un vēlam enerģiju un izturību, gatavojoties nozīmīgajam starptautiskā mēroga pārbaudījumam! Lai veicas!

Starpnovadu matemātikas olimpiādē

Pirmdien, 29. martā, Aizkrauklē notika starpnovadu olimpiāde matemātikā 4.klasei.

Tajā Kristīne Činka (4.a) ieguva 3.vietu, skolotāja Inga Baginska! Sveicam!

Skolēnu erudīcijas konkursa “eXperiments” spēles LTV7

Sākot ar 8.aprīli, reizi nedēļā LTV7 kanālā būs skatāmi Latvenergo koncerna skolēnu erudīcijas konkursa “eXperiments” pusfināla sacensības.

Skolēni parādīs skolā un dzīvē iegūtās iemaņas eksaktajās zinātnēs, kā arī erudīciju un spēju orientēties sadzīves lietās. Televīzijas raidījumi būs skatāmi LTV7 katru ceturtdienu sākot no šā gada 8.aprīļa plkst. 16.45, ar atkārtojumiem attiecīgās nedēļas svētdienās plkst. 13.30.