Raimonds uzaicināts piedalīties valsts olimpiādē

Raimonds Gekišs (12.b) ir uzaicināts uz politikas un tiesību 17.valsts olimpiādi, kura notiks 16.un 17.aprīlī Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē. Skolotāja Iveta Krastiņa.

Erudīts 2010

Piektdien, 26. martā, notika Erudīts 2010 10.-12. klašu skolēniem.
Ierasti tika piedāvātas 9 kārtas ar jautājumiem iz sērijas “Vai esi gudrāks par sākumskolnieku?”, par matemātiku, latviešu valodu, dabaszinībām, sociālās zinībām un sportu, svešvalodām, mākslu, mūziku un dažādiem jautājumiem noslēdzošajā testa kārtā.

Starp kārtu trīs labākajiem Linda Gregersone bija 1 reizi,
Santa Upeniece – 1 reizi,
Mārtiņš Zemturis – 1 reizi,
Aleksandrs Krasutins – 1 reizi,
Jānis Ozoliņš – 2 reizes,
Lana Ūbelīte – 2 reizes,
Raimonds Gekišs – 2 reizes,
Anna Avotiņa – 3 reizes,
Jānis Norvaišs – 3 reizes,
Rita Lazda – 3 reizes,
Viesturs Mauliņš – 4 reizes.
Sabīne Auziņa – 7 reizes,

Kopvērtējumā par skolas Erudītu 2010, iegūstot 129 punktus, kļuva Sabīne Auziņa. 2. vietā – Rita Lazda (121 punkts), 3. vietā – Viesturs Mauliņš (118 punkti). Sveicam!
No labāko trijotnes daudz neatpalika Aleksandrs Krasutins (115 punkti), Lana Ūbelīte (107 punkti) un Jānis Ozoliņš (104 punkti).

Liels paldies visiem 23 ģimnāzistiem, kas piedalījās konkursā! Konkursā piedalījās Sabīne Auziņa, Anna Avotiņa, Zane Belostocka, Viktorija Garina, Raimonds Gekišs, Zintis Glods, Linda Gregersone, Kristaps Kaļva, Aleksandrs Krasutins, Matīss Kupčs, Inga Lakstīgala, Rita Lazda, Viesturs Mauliņš, Jānis Norvaišs, Jānis Ozoliņš, Dāvis Savičs, Santa Upeniece, Jānis Upmalis, Ralfs Utāns, Lana Ūbelīte, Mārtiņš Zemturis, Valters Ziners, Matīss Zvejsalnieks.
Paldies arī skolotājiem, kuri sagatavoja jautājumus un laboja darbus. Tāpat paldies arī cilvēkiem, kas nodrošināja pasākuma norises tehnisko pusi!

Līdz nākamajam gadam!