Starpnovadu zinātniski pētniecisko darbu konferencē

Piektdien, 12. martā, notika starpnovadu zinātniski pētniecisko darbu konference.

Tajā Sabīne Auziņa, Arita Lukss (11.b) ar savu izstrādāto darbu “Vilnas krāsošana ar dabīgām krāsvielām” ieguvušas 1.vietu, darba vadītājs M. Siliņš.

Evita Eglīte, Līga Pētersone (11.a) ar darbu “Masu mediju ietekme uz jauniešiem” – 2.vietu, darba vadītāja I. Luksa.

Simona Zvirgzdiņa, Kitija Arbeitere (11.b) ar darbu “Pļaviņu dzelzceļa stacija – industriālais mantojums” – 3.vietu,  darba vadītāja I. Krastiņa.

Aleksandrs Krasutins, Kaspars Kalniņš (11.b) – atzinību, darba vadītājs V. Kuzmovs.
Mārtiņš Zemturis, Dāvis Savičs (11.a) ar darbu “Kāršu triku tehnikas” – atzinību, darba vadītājs A. Lazda.

Pirmo trīs vietu ieguvēju darbi izvirzīti uz Zemgales reģionālo skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferenci, kas 31. martā notiks Jelgavā.

Koru kompēģinājums bildēs

Attēli labāk skatās caur [View with PicLens]