Nedēļas plāns, 1.-5. marts

Skolā dežūrē 7.a klase

Pirmdiena, 1.marts
9.10 Dežūru pieņemšana – nodošana 13.kabinetā (piedalās 8.b un 7.a klašu audzinātāji un klašu virsdežuranti)
6. stundas laikā Sociālo zinību MK skolotājiem informācija un nodarbība e-prasmju nedēļas ietvaros*
16.00 bioloģijas, ķīmijas, ģeogrāfijas MK skolotājiem informācija un nodarbība e-prasmju nedēļas ietvaros* 48.kab.

Otrdiena, 2. marts
10.50 Skolēnu līdzpārvaldes ministru sanāksme 40.kabinetā
3. mācību stundas laikā svešvalodu MK skolotājiem informācija un nodarbība e-prasmju nedēļas ietvaros* 48.kab.
11.30 – 12.00 12.a klases skolēnu tikšanās ar LU studenti L.Kozlovu par stipendiju „Ceļamaize”
12.00 Administrācijas sanāksme
5. mācību stundas laikā matemātikas, fizikas, informātikas MK skolotājiem informācija un nodarbība e-prasmju nedēļas ietvaros* 20.kab.
15.15 MP sanāksme 11.kabinetā
15.15. sākumskolas MK skolotājiem informācija un nodarbība e-prasmju nedēļas ietvaros* 48.kab.

Trešdiena, 3. marts
7. mācību stundas laikā latviešu valodas MK skolotājiem informācija un nodarbība e-prasmju nedēļas ietvaros* 48.kab.
Novada vācu valodas olimpiāde 8. klasēm
Rotaļu pēcpusdiena 1.-6.klasei skolas Odzienas filiālē

Ceturtdiena, 4. marts
12.00 ESF projekta “Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos” pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas komisijas sanāksme
E-klases dienas. E-klases organizēta tikšanās ar skolu virslietotājiem

Piektdiena, 5. marts
12.00 Mākslas, mūzikas, mājturības MK skolotājiem informācija un nodarbība e-prasmju nedēļas ietvaros* 48.kab.
Valsts ģeogrāfijas olimpiāde 10.-12.kl.
Vecāku pēcpusdiena skolas Odzienas filiālē

1.-5.03. E-prasmju nedēļa
1.-5.03. Teātra nedēļa „Teātris un es” skolas Odzienas filiālē

* “Internets, drošība internetā, skolēni un drošība internetā”;skenēšanas iespējas un informācijas apstrāde