Pašmāju olimpieši (+bildes)

d67b_ziemasolimp2010Dīna Zariņa

Šī gada 12. un 13. februārī Ērgļos notika Latvijas Jaunatnes Ziemas Olimpiāde. Arī no Pļaviņu novada ģimnāzijas bijām krietnā pulkā. Ja pagājušajā gadā nebijām pat desmit, tad šogad skolu pārstāvēja nepilni trīsdesmit sportisti.

Olimpiādē piedalījāmies gan biatlona, gan slēpošanās distancēs.

1.martā sākas pieteikšanās LU Fonda stipendijai

Celamaize_LOGO_zimogsNo 1. līdz 22.martam 12.klases abiturientiem, topošajiem Latvijas Universitātes studentiem, iespējams pieteikties Latvijas Universitātes Fonda stipendiju programmai „Ceļamaize 2010 un M.M.V.Petkevičs piemiņas stipendija”, aizpildot on-line anketu mājas lapā www.fonds.lv.

Stipendija paredzēta perspektīviem un zinātkāriem topošajiem studentiem, kuriem ir nepietiekams finansējums studiju nodrošināšanai, bet možs prāts un skaidra nākotnes vīzija, kuri ir sabiedriski aktīvi un centīgi mācībās. Stipendijas apjoms ir 150 lati mēnesī 10 akadēmiskos mēnešus. Stipendiju var izlietot mācību maksas segšanai, ja neiekļūst budžeta grupā, vai ikdienas tēriņu segšanai – dzīvošanas izdevumi un sevis intelektuāla pilnveide.

Valentīndienas fotosesija

5. februāra Žetona vakars bildēs