Pļaviņu novada ģimnāzijā – radošs gars!

R. Sokolova, Pļaviņu novada ģimnāzijas vides ministre

Pirms Ziemassvētkiem mūsu skolas klašu telpas bija brīnišķīgi izrotātas un tajās valdīja īsta Ziemassvētku tuvuma noskaņa.

Izsakām pateicību visiem klašu kolektīviem par izdomu un radošu pieeju temata atklāsmē.
Visi mūsu skolas klašu kolektīvi svētkiem bija gatavojušies un pastrādājuši ļoti labi. Arī oriģinalitāte tika ievērota. Bija Prieks ieiet jebkurā kabinetā, jo to noformēšanā bija ieguldīts milzīgs darbs. Priecēja skolēnu attieksme pret vidi, kurā paši dzīvojam. Favorītus neizvēlējāmies, vietas arī nedalījām, jo visiem būtu pirmās vai otrās vietas, taču ir dažas klases, kas ir pelnījušas īpašu uzslavu, tās ir:
• 5. b. – par īstu svētku sajūtas radīšanu – mandarīnu smaržu,
• 8.a – rūķi un sniegbaltīte tika attēloti tieši tā, kādi viņi bija pasakā,
• 8.c – par oriģinālu Sniegbaltītes izveidošanu,
• 9.c – par oriģinālu griestu dekorēšanu,
• 10.a – par skaisto sienas dekoru,
• 11.b – par interesantajiem eglītes rotājumiem.

Pateicamies visiem skolēniem un skolotājiem no 1. līdz 5. klasei, jo bija interesanti gan vēlējumi, gan arī papildus rotājumi klasēs.

Paldies 1. – 4. klašu skolēniem, audzinātājiem un 5. – 12. klašu vides ministriem par pienākumu veikšanu, sagaidot svētkus. Paldies par ieteikumiem, kurus noteikti ņemsim vērā, noformējot klases Lieldienām.

Visiem Jaunajā gadā vēlu radošu garu un darbotiesprieku!